Kurs języka angielskiego w Gnieźnie

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Gnieźnie?

Nauka angielskiego w szkole publicznej nie uczy swobody, w posługiwaniu się językiem. Jeżeli znajomość słówek i pisanie sprawdzianów na 5 Ci nie wystarcza, zapraszamy na naukę angielskiego w Gnieźnie – w jednej z naszych szkół! Pod okiem profesjonalnego lektora lub speakera przełamiesz wszelkie opory przed językiem obcym. Zwiększysz swoje szanse na swobodną konwersację i zyskasz szasnę na pracę w międzynarodowej firmie. Zapraszamy mieszkańców Gniezna i okolic, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego od podstaw, lub kontynuować naukę pod okiem specjalisty.

Kurs języka angielskiego Gniezno

Podczas zajęć angielskiego w Gnieźnie stosujemy autorskie metody nauki – PROFI oraz SMILE. Polega to na stopniowym przełamywaniu bariery językowej wśród naszych słuchaczy. Ta metoda pozwoli na swobodne porozumiewanie się po angielsku, w każdej sytuacji życia. Dzięki temu, nie tylko zrozumiesz komunikat, ale również udzielisz merytorycznej odpowiedzi i „pociągniesz” rozmowę dalej. Jeżeli chcesz przeszkolić pracowników z terminologii branżowej, oferujemy również kursy dla firm. A to tylko część naszej unikalnej oferty, która czeka na Ciebie w naszej szkole w Gnieźnie!


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Gnieźnie?

Jeżeli chcesz podróżować bez stresu po całym świecie, lub podjąć pracę za granicą – po ukończeniu kursu to wreszcie będzie możliwe! Nauczysz się jak skutecznie posługiwać się angielskim, wyrazić swoje zdanie i opowiedzieć o swoich planach na przyszłość. Tego nie nauczą Cię w szkole, tego nauczymy Cię my! A jeżeli jesteś osobą dorosłą, to sprawimy, że w niedługim czasie nadrobisz zaległości i nauczysz się posługiwać angielskim bez barier.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe