Kurs języka chińskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Białymstoku?

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na wyróżnienie się wśród innych, dlaczego nie postawić na naukę egzotycznego języka? W naszej szkole w Białymstoku oferujemy rozmaite kursy języka chińskiego! Możesz w ten sposób zyskać oryginalną umiejętność, która z pewnością wzbogaci Twoje CV. Warto wybierać języki niszowe, ponieważ pracodawcy docenią wkład i zaangażowanie w naukę. Jeżeli zapiszesz swoje dziecko, będzie mogło już od najmłodszych lat uczyć się o różnorodności świata. Może kultura Chin stanie się jego nową pasją?

Kurs języka chińskiego Białystok

Nasze kursy chińskiego w Białymstoku są prowadzone w rozmaitych formach, dzięki czemu nawet największy pracoholik może w nich uczestniczyć. Dużą popularnością cieszą się kursy online, konwersacyjne oraz szkolenia dla firm. Każde zajęcia mogą być prowadzone w grupach, lub specjalnie na Twoje życzenie – indywidualnie. Dzięki temu, możesz bez problemu pogodzić udział w kursie z codziennymi obowiązkami. Nasi zaangażowani lektorzy obrali sobie za cel skuteczną i praktyczną naukę, co daje szansę by przełamać barierę językową.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Białymstoku?

Jeśli zdecydujesz się na udział w kursie, gwarantujemy, że uzyskasz pożądaną wiedzę w zakresie słownictwa i gramatyki. Jednak to nie jest najważniejsza zaleta naszych kursów. Ucząc się w szkole językowej, pod okiem profesjonalisty, masz szansę na skuteczne pokonanie oporów w mówieniu w obcym języku. Problem ten dotyczy wielu osób, które nawet znając język, mają problem z przełamaniem się podczas spontanicznej rozmowy. Dzięki naszym autorskim metodom PROFI oraz SMILE, nauczysz się prowadzić dialog, co jest podstawą komunikacji w obcym języku. Chiński Białystok to również szansa, na nawiązanie nowych znajomości i przełamanie bariery językowej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe