Kurs języka chińskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Bytomiu?

Język chiński jest trudnym językiem, ale wiele osób chce się go uczyć, ponieważ staje się popularny oraz powszechny. Obecnie Chiny są jedną z potęg wśród kultur oraz technologii i z pewnością znajomość tego języka okaże się przydatną umiejętnością w przyszłości. Rozpocznij naukę chińskiego na kursie w naszej szkole ProfiLingua w Bytomiu, gdzie posiadamy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę lektorów, dzięki której zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz nauczysz się wszystkich zagadnień. Na zajęciach będziesz mieć dostęp do materiałów edukacyjnych, z których możesz uczyć się na zajęciach oraz w domu. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka chińskiego Bytom

Wszyscy mogą zacząć uczyć się języka chińskiego, a w szczególności osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony lub interesują się kulturą tego kraju. Możesz nie tylko rozpocząć naukę od podstaw, ale także kontynuować naukę chińskiego na wyższym poziomie. Prowadzimy kursy na różnych stopniach znajomości języka, które sprawdzamy podczas zapisu do szkoły. U nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli, a język chiński w ProfiLingua to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy poznać nowy język od podstaw.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Bytomiu?

ProfiLingua to szkoła językowa, która nastawiona jest na naukę języków w praktyce, dlatego zapoznamy Cię zarówno z pismem chińskim, jak i jego poprawną wymową oraz mówieniem, aby posługiwanie się nim na co dzień nie stanowiło dla Ciebie problemu. Nasz kurs obejmuje naukę na różnych poziomach zaawansowania, gdzie przyswajasz niezbędne słownictwo oraz zasady gramatyczne. Dołożymy wszelkich starań, abyś szybko i skutecznie zrealizował zamierzony cel, a nauka stała się dla Ciebie przyjemna oraz niezwykle prosta.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe