Kurs języka chińskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Gdańsku?

Jeśli poszukujesz metody na wyróżnienie się wśród pozostałych ludzi, postaw na naukę egzotycznego języka! W naszej szkole w Gdańsku prowadzimy zróżnicowane kursy języka chińskiego. Możesz w ten sposób uzyskać nietypową umiejętność, która z pewnością uatrakcyjni Twoje CV. Polecamy wybierać języki niszowe, bowiem pracodawcy docenią poświęcenie i charyzmę włożoną w naukę. Jeżeli zapiszesz swoje dziecko, będzie miało szansę, by już od najmłodszych lat uczyć się o różnorodności świata. Może kultura Chin stanie się jego nowym hobby?

Kurs języka chińskiego Gdańsk

Kursy chińskiego w Gdańsku są prowadzone w przeróżnych formach, dzięki czemu nawet najbardziej zapracowana osoba może w nich uczestniczyć. Sporą popularnością cieszą się kursy online, konwersacyjne oraz szkolenia dla firm. Każde zajęcia mogą odbywać się w grupach, lub indywidualnie. Dzięki temu, możesz bez trudu pogodzić udział w kursie z codziennymi obowiązkami. Nasi doświadczeni lektorzy obrali sobie za cel efektywną i praktyczną naukę, co daje szansę na przełamanie bariery językowej.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Gdańsku?

Decydując się na udział w kursie, możemy zagwarantować uzyskanie pożądanej wiedzy w zakresie leksyki i gramatyki. Jednak to nie jedyna zaleta naszych kursów. Ucząc się w szkole językowej, pod okiem fachowca, masz szansę na pokonanie oporów w posługiwaniu się językiem obcym. Problem ten dotyczy wielu osób, które nawet po opanowaniu języka, mają problem podczas rozmowy z obcokrajowcem. Nasze autorskie metody PROFI oraz SMILE, uczą jak prowadzić dialog, a jest to przecież podstawą komunikacji w obcym języku. Chiński Gdańsk to szansa, na nowe znajomości i zbudowanie pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe