Kurs języka chińskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Gdańsku?

Jeśli poszukujesz metody na wyróżnienie się wśród pozostałych ludzi, postaw na naukę egzotycznego języka! W naszej szkole w Gdańsku prowadzimy zróżnicowane kursy języka chińskiego. Możesz w ten sposób uzyskać nietypową umiejętność, która z pewnością uatrakcyjni Twoje CV. Polecamy wybierać języki niszowe, bowiem pracodawcy docenią poświęcenie i charyzmę włożoną w naukę. Jeżeli zapiszesz swoje dziecko, będzie miało szansę, by już od najmłodszych lat uczyć się o różnorodności świata. Może kultura Chin stanie się jego nowym hobby?

Kurs języka chińskiego Gdańsk

Kursy chińskiego w Gdańsku są prowadzone w przeróżnych formach, dzięki czemu nawet najbardziej zapracowana osoba może w nich uczestniczyć. Sporą popularnością cieszą się kursy online, konwersacyjne oraz szkolenia dla firm. Każde zajęcia mogą odbywać się w grupach, lub indywidualnie. Dzięki temu, możesz bez trudu pogodzić udział w kursie z codziennymi obowiązkami. Nasi doświadczeni lektorzy obrali sobie za cel efektywną i praktyczną naukę, co daje szansę na przełamanie bariery językowej.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Gdańsku?

Decydując się na udział w kursie, możemy zagwarantować uzyskanie pożądanej wiedzy w zakresie leksyki i gramatyki. Jednak to nie jedyna zaleta naszych kursów. Ucząc się w szkole językowej, pod okiem fachowca, masz szansę na pokonanie oporów w posługiwaniu się językiem obcym. Problem ten dotyczy wielu osób, które nawet po opanowaniu języka, mają problem podczas rozmowy z obcokrajowcem. Nasze autorskie metody PROFI oraz SMILE, uczą jak prowadzić dialog, a jest to przecież podstawą komunikacji w obcym języku. Chiński Gdańsk to szansa, na nowe znajomości i zbudowanie pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe