Kurs języka chińskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Gdyni?

Skuteczną metodą na wyróżnienie się spośród reszty może być nauka egzotycznego języka. W naszej szkole w Gdyni prowadzimy zróżnicowane kursy języka chińskiego. Taka nietypowa umiejętność, będzie się dobrze prezentować w Twoim CV. Oferujemy języki niszowe, ponieważ pracodawcy doceniają wkład i poświęcenie włożone w naukę dodatkowego języka. Zapisując swoje dziecko na kurs chińskiego, już od najmłodszych lat uczysz go o różnorodności świata. Może kultura Chin będzie w przyszłości jego nowym hobby?

Kurs języka chińskiego Gdynia

Nauka chińskiego w Gdyni jest prowadzona w formie rozmaitych kursów, dzięki czemu nawet osoby pracujące mogą wziąć w nich udział. W naszej ofercie znajdziesz kursy online, praktykę konwersacji czy szkolenia dla firm. Każde zajęcia odbywają się grupowo lub jeżeli zajdzie taka potrzeba, nasi lektorzy uczą indywidualnie. Dzięki temu pogodzisz nasze lekcje z codziennymi obowiązkami. Profesjonalna kadra nauczycieli obrała sobie za cel praktykę języka w przyjaznej atmosferze. Podczas zajęć, każdy uczestnik ma szansę zabrać głos i tym samym, ćwiczyć posługiwanie się językiem w codziennym życiu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Gdyni?

Biorąc udział w kursie, uzyskasz wiedzę i umiejętności w zakresie leksyki i gramatyki chińskiej. Jednak nasze kursy mają o wiele więcej zalet. Nauka w szkole językowej wspólnie z profesjonalnym lektorem zwiększa szanse na przełamanie bariery językowej. Wiele osób nawet po perfekcyjnym opanowaniu języka obcego, ma w przyszłości kłopot, by przełamać się w rozmowie z obcokrajowcem. Dzięki zastosowaniu autorskich metod PROFI oraz SMILE, nauczysz się odważnie przeprowadzić dialog, w dowolnej sytuacji życia. Chiński Gdynia to również szansa na poznanie nowych osób i zbudowanie pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe