Kurs języka chińskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Gliwicach?

Aby skutecznie wyróżnić się spośród reszty ludzi, warto rozważyć naukę niecodziennego języka. W naszej szkole w Gliwicach zorganizowaliśmy przeróżne formy zajęć z języka chińskiego. Dzięki tej niecodziennej umiejętności możesz umieścić w swoim CV wartościowy certyfikat. Chcemy uczyć języków niszowych, ponieważ wiemy, jak ta umiejętność jest doceniana na rynku pracy. Zdecyduj się na zapisanie swojego dziecka, by już od najmłodszych lat uczyło się o egzotyczności świata. Wpłynie to pozytywnie na jego rozwój i tym samym, spędzi czas w sposób kreatywny.

Kurs języka chińskiego Gliwice

Lekcje chińskiego w Gdyni to nic innego jak szeroka gama kursów i szkoleń, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Nasza oferta zawiera: kursy online, praktykę konwersacji, kursy dla dzieci i młodzieży, czy różne formy współpracy dla firm. Każde zajęcia odbywają się w grupach i nie tylko! Nasi lektorzy uczą również indywidualnie, gdzie to właśnie Ty ustalasz czas i miejsce spotkań. Tym samym masz szanse, by pogodzić nasze lekcje z pracą, szkołą i codziennymi obowiązkami. Wysokiej klasy kadra nauczycieli obrała sobie za cel naukę praktycznego zastosowania języka w przyjaznej atmosferze. Podczas zajęć, każdy uczestnik może zabrać głos, by ćwiczyć posługiwanie się językiem w różnych sytuacjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Gliwicach?

Nasze kursy gwarantują wiedzę i umiejętności w zakresie słownictwa i gramatyki chińskiej. Nauka w szkole językowej wspólnie z doświadczonym lektorem, zwiększa szanse na przełamanie bariery językowej i pozwala na stały monitoring postępów. Wiele osób nawet po perfekcyjnym opanowaniu języka obcego, ma w przyszłości kłopot, by przełamać się w rozmowie z obcokrajowcem. Dzięki zastosowaniu autorskich metod PROFI oraz SMILE, nauczysz się odważnie przeprowadzić dialog, w dowolnej sytuacji życia. Chiński Gliwice to również szansa na poznanie nowych osób i zbudowanie pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe