Kurs języka chińskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Kielcach?

Chiński w Kielcach to doskonała szansa na nawiązania nowych znajomości i zwiększenie pewności siebie. W naszej szkole nie tylko uczysz się języka obcego, ale również kształtujesz swoją osobowość. Wszystko za sprawą zaangażowanych lektorów, którzy pilnują by każdy mógł brać czynny udział w zajęciach. Znając język chiński, zyskasz możliwość by swobodnie podróżować do Chin, jak również mieszkać na terenie tego kraju. Rynek pracy potrzebuje ludzi chińskojęzycznych, więc może to Twoja szansa na rozwinięcie ścieżki kariery? Zapisując na zajęcia swoje dziecko, wykażesz chęć i ochotę by rozwijało się ze świadomością różnorodności świata i kształciło kompetencje językowe.

Kurs języka chińskiego Kielce

Nasze kursy języka chińskiego w Kielcach są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. Prowadzimy naukę od zera lub kontynuujemy ją na wyższym poziomie. Zajęcia odbywają się w trybie grupowym oraz indywidualnym. W naszej ofercie znajdziesz kursy: online, konwersacyjne, wakacyjne, dla firm, dla dzieci i młodzieży oraz powtórkowe przed maturą. Po ukończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który wzbogaci Twoje CV i zaimponuje bliskim. Nasz grafik jest na tyle elastyczny, że bez problemu pogodzisz zajęcia z pracą, a Twoje dziecko ze szkołą. Profesjonalna kadra nauczycieli dokona wszelkich starań, by nauka w naszej placówce była przyjemna i wartościowa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Kielcach?

Kurs języka chińskiego to nie tylko szansa zwiększenie kompetencji językowych w zakresie słownictwa i gramatyki. Dzięki nauce w Kielcach masz szansę nawiązać nowe, być może trwałe znajomości, co wzmocni Twoją pewność siebie. Praca w grupie nauczy Cię prowadzenia dialogu w dowolnej sytuacji życia, dzięki czemu pokonasz opory przed mówieniem w języku obcym. Nauka egotycznych języków otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości! Masz szansę na podróżowanie na Daleki Wschód, gdzie możesz rozpocząć tam pracę i godne życie. To nie tylko perspektywy zawodowe, ale również szansa na bogate i wartościowe doświadczenia.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe