Kurs języka chińskiego w Łodzi

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Łodzi?

Język chiński przez wielu jest uważany jako jeden z trudniejszych na świecie. Obecnie jednak staje się coraz bardziej popularny ze względu na dominację technologii i duży rozwój rynku pracy. Dlatego, jeśli planujemy pracować w międzynarodowej firmie, która związana jest bezpośrednio z Chinami lub po prostu interesuje Cię kultura tego kraju, to nauka języka chińskiego będzie dla Ciebie. W szkole ProfiLingua zapewnimy Ci wykwalifikowaną kadrę lektorów, która przygotuje Cię do posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka chińskiego Łódź

ProfiLingua to szkoła językowa, która posiada bogatą ofertę kursów i co ważne, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Z naszych zajęć mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz dorośli. Ponadto uczymy na każdym stopniu zaawansowania, abyś u nas mógł zacząć swoją przygodę z językiem od podstaw lub rozpoczął jego edukację na wyższym poziomie. Charakteryzuje nas elastyczne podejście do każdego ucznia, aby móc dopasować się do jego potrzeb. Z nami z łatwością osiągniesz wszystkie zamierzone cele. Przekonaj się, że nauka chińskiego wcale nie jest trudna.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Łodzi?

Zapoznamy Cię ze wszystkimi zasadami zarówno pisowni, jak i wymowy języka chińskiego, abyś nie miał trudności z porozumiewaniem się w tym języku w codziennych sytuacjach. Przełamiesz tym samym barierę językową, a praktyczna nauka chińskiego z pewnością zaowocuje w przyszłości. Wystarczy jedynie, że wybierzesz jeden z naszych kursów w szkole ProfiLingua w Łodzi, a z pewnością przyswoisz wszystkie najważniejsze zagadnienia w języku chińskim. Sprawimy, abyś mógł być obeznany w każdej dziedzinie, co pozwoli Ci czuć się pewnie podczas rozmowy z innymi w tym języku. Dzięki nauce chińskiego możesz również poznać kulturę Chin i bardziej zrozumieć ich tradycje. Wszystko to sprawi, że rozmowa z obcokrajowcami po chińsku będzie znacznie łatwiejsza oraz przyjemniejsza.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe