Kurs języka chińskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Szczecinie?

Chcesz uczyć się niszowego języka w jednej z najlepszych szkół językowych w Polsce? Jeżeli mieszkasz w Szczecinie lub w okolicach, koniecznie odwiedź naszą placówkę ProfiLingua. To miejsce, w którym nawet nauka tak trudnego języka przychodzi przyjemnie i efektywnie! Dzięki naszym lektorom, którzy do każdego podchodzą indywidualnie, masz szansę na opanowanie języka chińskiego. Otworzy to przed Tobą nowe możliwości, jak również wpłynie na przyszłą karierę. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej przygody, jaką jest nauka języka chińskiego w ProfiLingua.

Kurs języka chińskiego Szczecin

Nasze kursy chińskiego Szczecin odbywają się w grupach, lub indywidualnie. Pozwala to, aby nawet najbardziej zapracowana osoba mogła brać udział w zajęciach. Naukę w ProfiLingua możesz zacząć od podstaw lub kontynuować na wyższym poziomie. Nasza urozmaicona oferta zawiera kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Możesz wybierać spośród rozmaitych szkoleń z chińskiej konwersacji, postawić na intensywną naukę w wakacje oraz podszkolić się z branżowej terminologii, co może przydać się do pracy. Po skończonym kursie otrzymasz przydatny certyfikat, który urozmaici Twoje CV i da Ci ogromną satysfakcję z osiągniętego celu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Szczecinie?

Dzięki nauce w szkole językowej możesz zbudować pewność siebie i nauczyć się pracy w grupach. Jeżeli wybierzesz kurs indywidualny, masz szanse na to, by lektor poświęcił Ci 100% uwagi i wyłapywał wszystkie błędy podczas nauki. Kurs chińskiego pozwoli uzyskać wiedzę w zakresie słownictwa i gramatyki na wybranym poziomie. Jednak opanowanie języka, to przede wszystkim umiejętność prowadzenia spontanicznej rozmowy. W naszej szkole w Szczecinie, przy użyciu odpowiednich metod PROFI oraz SMILE przełamiemy Twoją barierę językową. Nauczysz się biegle mówić po chińsku i świat stanie przed Tobą otworem!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe