Kurs języka chińskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Warszawie?

Mieszkańcy stolicy, mają jedyną w swoim rodzaju okazję do nauki egzotycznych języków w jednej z naszych 10 placówek, mieszczących się w Warszawie. Niszowe języki, to oryginalna umiejętność, która z pewnością zostanie doceniona przez potencjalnych pracodawców. Dlaczego więc nie zapisać się na kurs chińskiego w Warszawie? Jeżeli lubisz wyzwania, to nauka tego języka jest właśnie dla Ciebie. Może myślisz już o przyszłości swojego dziecka? Zapisz je na kursy dedykowane dla dzieci. W naszej szkole każdy znajdzie odpowiednie zajęcia, dzięki którym nauczy się języka i spędzi wolny czas w kreatywny sposób.

Kurs języka chińskiego Warszawa

Chcemy jak najlepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego klienta, dlatego posiadamy ofertę bogatą w rozmaite rodzaje zajęć i szkoleń. Chiński Warszawa jest kursem, który może odbywać się w trybie standardowym, indywidualnym, konwersacyjnym czy nawet online. Jeżeli chcesz przeszkolić pracowników, oferujemy kursy chińskiego dla firm, a dużą popularnością cieszą się nasze zajęcia maturalne i te dla dzieci. Trzy grupy o różnym poziomie zaawansowania, pozwalają naszym lektorom i speakerom dopasować materiały dydaktyczne pod każdego kursanta, dzięki czemu każdy będzie miał szansę na efektywną naukę.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Warszawie?

Uczestnictwo w kursie języka chińskiego Warszawa, pozwoli Ci uzyskać pożądaną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zyskasz szansę na zdobycie pracy w tym kraju. Opanowanie trudnego i niszowego języka z pewnością wpłynie na Twoją pewność siebie i sprawi, że każde kolejne wyzwania będziesz pokonywać z łatwością. Inwestowanie we własny rozwój ma realny wpływ na Twoją przyszłość, dlatego warto rozważyć naukę chińskiego już teraz. Zyskasz tym samym nietypową zdolność, która na pewno wzbogaci Twoje CV a przede wszystkim, Twoją osobowość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe