Kurs angielskiego - Krótki Warszawa Bielany

Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Jeśli stawiasz sobie za cel perfekcyjne opanowanie zasad poprawnego porozumiewania się w języku angielskim, kurs Gramatyka dla Praktyka będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To oferta przygotowana specjalnie dla tych, którzy oczekują szybkich i trwałych efektów nauki w krótkim czasie. Kurs Gramatyka dla Praktyka trwa zaledwie miesiąc i obejmuje łącznie 30 godzin lekcyjnych. Nasi wykwalifikowani lektorzy pomogą Ci poprawić sprawność językową, zrozumieć reguły gramatyki i utrwalić je. W Profi-Lingua kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, dzięki czemu nie tylko od razu wcielisz poznane zasady w życie, ale jednocześnie poszerzysz swoje słownictwo i nabierzesz pewności siebie w komunikacji w języku angielskim. Niewielkie grupy, w których odbywają się zajęcia, sprzyjają motywacji. To także doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i stałej wymiany doświadczeń podczas nauki.

Gramatyka dla Praktyka jest kursem przygotowanym z myślą o młodzieży, studentach i osobach dorosłych ze znajomością języka angielskiego na poziomie B1 lub B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Zdajesz sobie sprawę, jak w dzisiejszym świecie ważna jest znajomość języka angielskiego, zwłaszcza w sytuacjach zawodowych. Jeśli czujesz, że jednak brakuje Ci śmiałości lub wiedzy w obszarze związanym z zatrudnieniem, nie radzisz sobie ze stworzeniem CV i listu motywacyjnego, a wizja rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim wywołuje u Ciebie strach, warto skorzystać z możliwości uczestnictwa w kursie English for Jobseekers. Jest to oferta, która została stworzona z myślą o osobach takich, jak Ty.

English for Jobseekers to kurs języka angielskiego, w którym lektorzy kładą nacisk na praktyczną znajomość zagadnień związanych z szukaniem pracy oraz rekrutacją, dający jednocześnie szansę na zdobycie wyższych kwalifikacji i szybszy awans. To także kurs dla wszystkich, którzy mają w planach zagraniczny wyjazd zarobkowy. Z pomocą naszych doświadczonych nauczycieli rozwiniesz w sobie swobodę komunikacji i pokonasz strach przed prowadzeniem rozmów w języku angielskim. Przygotujesz się do, być może, największej przygody swojego życia zawodowego. Wyzwania czekają!

English for Jobseekers odbywa się w kilkuosobowych grupach, na poziomie zawansowania B2. Obejmuje 36 godzin lekcyjnych, realizowanych w ciągu jednego miesiąca.

SOUNDS GOOD

Uwielbiasz melodię języka, którym posługują się mieszkańcy Wysp Brytyjskich? Inspirują Cię ciekawe osobistości świata literatury, muzyki czy filmu? A może fascynuje Cię kultura Anglii, Szkocji czy Walii? Motywacje są różne, ale cel ten sam − wypracować nienaganny akcent brytyjski i mówić języku angielskim niczym wyspiarscy native speakerzy. Możesz to osiągnąć szybciej niż myślisz!

Sounds Good jest kursem obejmujących dziesięć godzin lekcyjnych angielskiego, kierowany do osób w różnym wieku, które osiągnęły poziom znajomości języka od B2 do C1. Program zajęć oparty jest na intensywnych ćwiczeniach wymowy brytyjskiej. W ciągu zaledwie miesiąca trwania kursu zauważysz u siebie znaczną poprawę porozumiewania się w języku angielskim, nabierzesz śmiałości w rozmowach zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Zaletą kursu jest nauka w niewielkich grupach, pozwalająca na bezpośrednią współpracę z lektorem oraz dostosowanie tempa zajęć do Twoich możliwości. To także szansa na powiększenie zasobu słownictwa o liczne zwroty przydatne w codziennej komunikacji w języku angielskim.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Nauka języka angielskiego może być fascynującym i miłym doświadczeniem. Kiedy? Jeśli odbywa się ona w niekonwencjonalnej formie, w sympatycznym towarzystwie, z którym znajdujesz wspólny język. Na kursie Ladies Tête-à-Tête językiem tym jest angielski, którego płynność opanujesz rozmawiając na interesujące tematy. Podczas zajęć lekcyjnych będziemy dyskutować o modzie, mężczyznach, rodzinie, podróżach, kuchni, domu i rodzinie. Dołączysz do nas?

Kurs języka angielskiego Ladies Tête-à-Tête to 45- lub 90-minutowe spotkania przy kawie i ciastku w gronie kobiet, w większości po 50. roku życia. To lekcje, których efektem jest płynne i sprawne porozumiewanie się po angielsku, bez żadnych barier, na każdy temat. To miła atmosfera, w której szybko leci czas, ale jest to czas wykorzystany niezwykle pożytecznie. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów, którzy pomogą Ci podnieść umiejętności praktycznego wykorzystania języka angielskiego w wielu codziennych sytuacjach.

Do udziału w kursie Ladies Tête-à-Tête zapraszamy panie po 50. roku życia, które porozumiewają się w języku angielskim na poziomach od A2 do C1. Kurs trwa dwa miesiące.

FOREVER YOUNG

Dziś znajomość języka angielskiego jest kluczowa dla osób w każdym wieku. Otwiera możliwości swobodnego komunikowania się podczas podróży tych małych i dużych, daje łatwość rozumienia wielu tekstów dostępnych w języku angielskim i nawiązywania znajomości z osobami takimi jak Ty: ciekawymi świata i otwartymi na niego.

Sięgnij po więcej z Profi-Lingua i skorzystaj z oferty Kursu Forever Young. To aż 50 godzin lekcyjnych zajęć języka angielskiego, podczas których, w kameralnej grupie i przyjaznej atmosferze, nauczysz się mówić, pisać, czytać i słuchać w języku angielskim. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, którzy będą pomagać Ci i dopingować do pozbycia się bariery językowej, swobodnego poruszania się po świecie i radzenia sobie w różnych sytuacjach. Podstawę nauczania tworzą liczne ćwiczenia praktyczne, dzięki którym nabierzesz płynności i pewności siebie w komunikacji. Ucząc się autentycznego, żywego języka będziesz gotów do odnalezienia się w wielu różnych sytuacjach.

Kurs Forever Young to zajęcia w niewielkiej, kilkuosobowej grupie, której członkowie są na podobnym poziomie zaawansowania. To także możliwość poznania nowych i ciekawych osób, wymiany poglądów i przyjemnego, pożytecznego spędzania czasu wolnego.

Kurs angielskiego - Krótki

Wszystkie kursy językowe