Egzamin ósmoklasisty z angielskiego - co warto wiedzieć?

Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego.

5 zalet znajomości języka obcego w biznesie

Wszyscy wiemy, że znajomość języków obcych  popłaca, zwłaszcza w kontekście kariery i biznesu...

Egzaminy z języka angielskiego - które wybrać?

Szkoła językowa ProfiLingua oferuje kursy przygotowawcze do najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego. Dodatkową zaletą naszych kursów jest możliwość nauki przez internet - z domu lub innego, wygodnego dla Ciebie miejsca. Sprawdź ofertę! #zostanwdomu

Zaimki w języku angielskim

ProfiLingua prowadzi kursy grupowe i indywidualne, w formie kursu stacjonarnego lub wygodnie - przez internet, dzięki czemu nie musisz dojeżdżać na zajęcia i możesz brać w nich udział, skąd tylko chcesz. Ucz się wygodnie i skutecznie!

Jak znajomość języka wpływa na jakość podróżowania?

Szkoła językowa ProfiLingua oferuje kursy językowe aż piętnastu języków obcych. Z nami uczysz się w wygodny sposób, nawet jeśli nie możesz dojeżdżać na zajęcia - dzięki kursom z lektorem online.

Jak zdać maturę z języka angielskiego?

Odliczanie dni do egzaminu przyspiesza, a Ty zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie jak najlepszego wyniku z matury z angielskiego? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Granie w planszówki w języku obcym? Tak!

Gry planszowe są coraz bardziej popularną formą rozrywki, którą można wykorzystać również do nauki języka obcego. Przedstawiamy najlepsze z nich!

Metoda Krebsa - hit czy kit?

Metoda Krebsa- czy faktycznie jest to cudowny remedium na kłopoty z nauką języków obcych? Przyjrzyjmy się, jak działa i czy można nauczyć się języka w 10 dni.

Co to jest memo i jak je stworzyć w języku angielskim?

Jedną z form biznesowej komunikacji pisemnej jest memo. Co to takiego i jak je stworzyć w języku angielskim? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Nauka języka w dwa tygodnie - czy to możliwe?

W takich warunkach wizja nauczenia się języka obcego w dwa tygodnie brzmi wyjątkowo kusząco. Czy to jednak wykonalne?

Metoda Callana - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Metoda Callana przez kilka lat była jednym z najchętniej wybieranych sposobów na naukę języka angielskiego w Polsce. Jakie są jego zalety i wady? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule poniżej.

Metoda SITA - czy warto? Prawdy i mity

Metoda SITA obiecuje osiągnięcie upragnionych rezultatów praktycznie bez dużego wysiłku ze strony ucznia, za to w warunkach głębokiego relaksu. Czy to możliwe?

Strona:
  1. 1
  2. ...
  3. 28
  4. 29
  5. 30
  6. 31
  7. 32
  8. ...
  9. 40
Zdjęcia: Getty Images
Wszystkie kursy językowe