Kiedy najlepiej zacząć uczyć dziecko języka obcego?

Czy zapisywanie czterolatka na kurs języka obcego faktycznie ma sens? Czy taka nauka przynosi jakiekolwiek rezultaty? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Znajomość języka obcego a jakość podróżowania

Znajomość języków obcych poprawia naszą jakość życia w wielu aspektach. Z artykułu dowiesz się, dlaczego nauka języka obcego sprawia, że podróże stają się łatwiejsze, ciekawsze i bezpieczniejsze.

Dlaczego warto uczyć się mniej popularnych języków?

Kursy języków niszowych czekają! Konkurencyjność na rynku pracy, wyższe zarobki, czy możliwość podróżowania bez granic - jaki jest Twój powód, by poznać mniej popularne języki?

Jak nauczyć się gramatyki hiszpańskiej?

Jeśli zastanawiasz się, jak uprościć i przyspieszyć swoją edukację w zakresie hiszpańskich czasów i trybów- zapoznaj się z poradami zawartymi w artykule!

Jak nauczyć się języka włoskiego z filmów?

Jak skutecznie uczyć się z filmów? Przede wszystkim, musisz zrozumieć różnicę pomiędzy oglądaniem filmu a uczeniem się z niego. Tę i więcej porad uzyskasz dzięki dzisiejszemu artykułowi.

Jak przełamać barierę językową?

Uczysz się języka obcego od lat, lecz wciąż masz problemy z przełamaniem bariery językowej? Dowiedz się, co zrobić, by nie paraliżował strach przed mówieniem!

Dlaczego warto zainwestować w „angielski dla firm” ?

Umiejętność porozumiewania się z osobami zza granicy staje się warunkiem koniecznym dla rozwoju biznesu- niezależnie od branży. Dowiedz się, jak funkcjonuje uniwersalny język biznesu.

Czasowniki regularne i nieregularne w języku angielskim

Jakie są zasady tworzenia czasu przeszłego z czasownikami regularnymi? Którą formę czasowników nieregularnych wykorzystać? Skorzystaj ze ściągawki i posługuj się czasownikami bez problemów!

Lepiej uczyć się języka w grupie czy indywidualnie?

Chcesz zacząć naukę języka obcego, lecz nie jesteś pewien, co będzie dla Ciebie lepsze - zajęcia w grupie czy lekcje indywidualne? Pomożemy Ci podjąć decyzję!

Ciekawostki o języku bawarskim - Oktoberfest

Finał jednego z najbardziej znanych festiwali niemieckich tuż, tuż.. Jesteś gotowy? Przeczytaj artykuł, poznaj najbardziej przydatne zwroty i zacznij świętować!

Do czego przyda mi się język szwedzki?

Chcesz nauczyć się języka szwedzkiego? Poznaj listę powodów, dla których kurs języka szwedzkiego to strzał w dziesiątkę i nie zwlekaj!

Co to jest angielski biznesowy?

Poznaj angielski biznesowy od podstaw! Czyli parę słów o tym, co tak naprawdę kryje się pod tym określeniem i do kogo kierowane są kursy Business English.

Strona:
  1. 1
  2. ...
  3. 33
  4. 34
  5. 35
  6. 36
  7. 37
  8. ...
  9. 40
Zdjęcia: Getty Images
Wszystkie kursy językowe