Włoski kursy dla dorosłych Kielce

angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
polski
czeski

Kurs włoskiego - Standardowy

Chcesz doświadczyć wspaniałej przygody, jakim jest nauka języka włoskiego? Już dziś zapisz się na kurs standardowy, który – oprócz nauki podstaw gramatyki, mówienia i czytania – wprowadzi Cię w kulturę Włoch i przedstawi sposoby wykorzystania umiejętności językowych w każdej sytuacji.

Kurs włoskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs włoskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka włoskiego!

Kurs włoskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs włoskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs włoskiego!
Wszystkie kursy językowe