Kurs włoskiego - Standardowy Kielce

Chcesz doświadczyć wspaniałej przygody, jakim jest nauka języka włoskiego? Już dziś zapisz się na kurs standardowy, który – oprócz nauki podstaw gramatyki, mówienia i czytania – wprowadzi Cię w kulturę Włoch i przedstawi sposoby wykorzystania umiejętności językowych w każdej sytuacji.
Pewnych języków nie powinno się uczyć bez dokładnego poznania sposobu mówienia ich rodzimych użytkowników i kultury, z którą są związani. Jednym z nich jest język włoski. Jego niezwykła melodyjność w połączeniu z typową dla Włochów bogatą gestykulacją czyni z niego język, który porywa tłumy.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco rozwiąż test!

W ofercie kursów standardowych języka włoskiego możesz znaleźć grupy na każdym poziomie zaawansowania. Już teraz sprawdź bezpłatnie swój poziom – rozwiąż test i poczekaj na wiadomość od konsultanta. Dzięki temu będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach dostosowanych do Twojego stopnia znajomości języka. Uczymy w kilkudziesięciu szkołach na terenie całego kraju. Nasze placówki są po drodze: do pracy, do domu i w centrum miasta! Elastyczny grafik z łatwością pozwoli Ci dopasować terminy zajęć do codziennych obowiązków. Spędzaj czas efektywnie – na zajęciach nie tylko opanujesz podstawy gramatyki, lecz także zyskasz swobodę porozumiewania się w niemal każdym zakątku świata.

  • Czas trwania

    2 semestry
  • Ilość zajęć

    120 x 45 min.
  • Wielkość grupy

    8 osób

Kurs włoskiego - Standardowy

jak często

2 razy w tygodniu po dwie lekcje

Wszystkie kursy językowe