75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, która może pochwalić się ponad 75-letnim doświadczeniem. W tym czasie skutecznie pomogliśmy setkom tysięcy uczniów, którzy chcieli uczyć się języków wygodnie. Dlatego stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim ludzie – profesjonalna oraz wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów, którzy pochodzą z różnych zakątków świata, a także nauczyciele egzaminatorzy. Nauka języka obcego nie musi być wcale trudna oraz czasochłonna. Wystarczy, że wypróbujesz nasz kurs online w wersji indywidualnej lub grupowej. Wszystko to za sprawą lektorów, którzy czuwają nad postępami pracy uczestników zajęć online.

Ucz się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach. Umożliwi Ci to szybką realizację zamierzonego celu językowego!

Co nas wyróżnia?

kursy językowe online

Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

  • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
  • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
  • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe