Kurs języka włoskiego w Gdańsku

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Gdańsku?

Planujesz wakacje we Włoszech, a może zamierzasz wyjechać tam do pracy lub podjąć się studiów na wyższych uczelniach? Niezależnie do powodu Twojego wyjazdu, zapisz się na kurs włoskiego w ProfiLingua w Gdańsku. Nauczymy Cię włoskiego, aby mówienie płynne i rozumienie w tym języku nie stanowiło dla Ciebie problemu. Naszym zadaniem jest nauczenie Ciebie włoskiego, aby po ukończonym kursie mógł go wykorzystywać w praktyce, a porozumiewanie się po włosku było w pełni naturalne. Na pewno język ten stanie się dla Ciebie jednym ze sposobem komunikowania w wielu krajach podczas podróżowania. Nasza szkoła charakteryzuje się metodą nauczania PROFI, która skupia się na wykorzystaniu języka w praktycznych sytuacjach. Przekonaj się, że nauka z nami może być niezwykle prosta oraz przyjemna.

Kurs języka włoskiego Gdańsk

Oferujemy bogatą ofertę kursów, które kierujemy do wszystkich osób, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania. Dlatego u nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z włoskim lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Podczas zajęć stawiamy na wykorzystywanie umiejętności w praktyce, co z pewnością pomoże Ci posługiwać się językiem w codziennych sytuacjach. Wypełnij bezpłatny test włoskiego, a my dopasujemy do Ciebie odpowiednie zajęcia.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Gdańsku?

Nasze kursy sprawią, że język włoski stanie się dla Ciebie w pełni naturalny i swobodny zarówno w mowie, jak i piśmie. Wykorzystasz go w codziennych sytuacjach podczas rozmów z obcokrajowcami czy w trakcie spotkań biznesowych, jeśli Twoja praca związana jest właśnie z tym językiem. Dzięki nauce języka skutecznie przełamiesz swoją barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie. Nasza doświadczona kadra lektorów i native speakerów zapozna Cię z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi samego języka, ale również jego struktury. Dopasujemy się do Twoich możliwości, dlatego nauka u nas jest w pełni elastyczna, o czym możesz się przekonać, zapisując się na nasz kurs do w placówce w Gdańsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe