Kurs języka włoskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Gliwicach?

Chcesz nauczyć się włoskiego, aby porozumiewanie się nim było łatwe oraz w pełni swobodne? Planujesz podróżować po Włoszech lub wyjechać do tego kraju za pracy czy na studia? Zapisz się na kurs języka włoskiego w ProfiLingua w Gliwicach, a przekonasz się, że szybko i skutecznie nauczysz się posługiwać tym językiem. Nasza kadra lektorów i native speakerów ma za zadanie zapoznać Cię z najważniejszymi zagadnieniami językowymi. ProfiLingua wyróżnia się metodą nauczania, która skierowana jest na praktyczne wykorzystanie języka w codziennym oraz zawodowym życia. Dlatego dzięki nam porozumiewanie się po włosku będzie bardzo łatwe. Na zajęciach masz dostęp do materiałów renomowanych wydawnictw, dlatego każde lekcje są różnorodne i zdobywasz wiedzę na różne tematy.

Kurs języka włoskiego Gliwice

Włoski Gliwice to możliwości wyboru spośród wielu kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem lub kontynuujesz naukę na wyższym poziomie, ProfiLingua w Gliwicach jest właśnie dla Ciebie. Gdy jednak nie jesteś pewien, jakie zajęcia będą najlepsze, wypełnij bezpłatny test włoskiego. Skontaktujemy się z Tobą w celu wyboru odpowiedniego kursu i przypisania do grupy względem umiejętności. Możesz skorzystać z zajęć grupowych oraz indywidualnych, a elastyczny grafik pozwoli Ci dopasować swoje obowiązki do nauki języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Gliwicach?

Dzięki nauce na kursie włoskiego w naszej placówce w Gliwicach nauczysz się potrzebnego słownictwa oraz gramatyki. Nauczysz się najważniejszych zagadnień językowych związanych z wieloma dziedzinami życia. Sprawimy, że przełamiesz swoją barierę językową i swobodnie porozumiesz się z mieszkańcami we Włoszech czy osobami, które znają język. Z pewnością, dzięki kursowi w ProfiLingua będzie Ci łatwiej posługiwać się włoskim w codziennych sytuacjach. Postaramy się wspólnie zrealizować Twój językowy cel, abyś szybko zauważył pierwsze efekty.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe