Kurs języka włoskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Kielcach?

Język włoski należy do grupy języków romańskich i wywodzi się z łaciny, dlatego nie powinien przysporzyć nam większych problemów w nauce. Jest stosunkowo łatwy w nauce i nie posiada trudnych form gramatycznych. Wystarczy opanować przede wszystkim słownictwo. Język włoski może być dużym atutem na rynku pracy, gdzie brakuje osób ze znajomością innych języków niż angielski czy niemieckiego. Wiele osób interesuje się również kulturą Włoch i chętnie spędza tam wakacje. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz uczyć się włoskiego – zapisz się na kurs do ProfiLingua w Kielcach. Uczymy włoskiego zarówno od podstaw, jak i na wyższym stopniu zaawansowania, dlatego bez problemu możesz rozpocząć czy kontynuować naukę na wyższym poziomie. Z pewnością znajomość tego języka ułatwi Ci podróżowanie, podjęcie studiów czy znalezienie lepszej pracy.

Kurs języka włoskiego Kielce

Zachęcamy do nauki włoskiego wszystkich, którzy interesują się kulturą Włoch lub chcą poznać ten język od podstaw. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia w ProfiLingua podzielone są na poszczególne kursy względem Twoich umiejętności, dlatego skupiamy się zarówno na początkujących, średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych. Przekonaj się, że nauka w naszej placówce w Kielcach może być niezwykle prosta!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Kielcach?

W naszej szkole nauczymy Cię wszystkich niezbędnych zagadnień językowych oraz pomoże Ci zdobyć potrzebne słownictwo i gramatykę. Bez problemu poradzisz sobie z pisaniem, czytaniem, rozumieć oraz przede wszystkim mówieniem po włosku. Z nami zyskasz więcej pewności siebie, a także przełamiesz barierę językową. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie porozumieć się z innymi osobami w wielu sytuacjach – prywatnych oraz zawodowych. Włoski Kielce to idealna propozycja dla każdego, kto chce nauczyć się języka skutecznie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe