Kurs języka włoskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Warszawie?

Język włoski jest uważany za jeden z najpiękniejszych języków świata. Sprawia to, że rośnie liczba chętnych do jego nauki. Nasze placówki, rozmieszczone na terenie całej Warszawy zapraszają wszystkich, którzy z miłości do włoskiej kultury, lub w poszukiwaniu pracy w tym kraju, chcą nauczyć się języka. Pracodawcy doceniają znajomość więcej, niż jednego języka, zwłaszcza takiego, którego nie zawsze można nauczyć się w szkole. Dlatego jeżeli chcesz wyróżnić się spośród innych oryginalną umiejętnością – zapisz się na nasz kurs języka włoskiego w Warszawie.

Kurs języka włoskiego Warszawa

Nasze szkoły językowe posiadają bogatą ofertę różnych kursów, z których każdy na pewno wybierze najlepszy dla siebie. Włoski Warszawa, to nie tylko grupowe lekcje nauki języka, ale również kursy indywidualne 1 na 1 z lektorem. Jeżeli chcesz wyćwiczyć płynność językową, postaw na kurs konwersacji, gdzie uzyskasz możliwość wyrażania swojej opinii i rozmowy na interesujące tematy. ProfiLingua prowadzi również kursy przygotowujące do matury oraz dedykowane szkolenia dla firm z języka biznesowego. Jeżeli chcesz w pełni poznać naszą ofertę, zapraszamy do wypełnienia darmowego testu z języka włoskiego na naszej stronie internetowej. Następnego dnia, pracownik naszej placówki oddzwoni do Ciebie z ofertą!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Warszawie?

Jeżeli chcesz zaimponować innym, a przede wszystkim sobie, to ukończenie kursu języka włoskiego z pewnością da Ci taką możliwość. Zyskasz szansę na nieskrępowaną rozmowę w obcym języku oraz dodatkowe atuty w swoim CV. Pracodawcy doceniają zaangażowanie osób i takich ludzi chętniej zatrudniają. A ukończenie kursu z niszowego języka właśnie o tym świadczy. Pamiętaj, że na nasze lekcje możesz zapisać również swoje dziecko, dzięki czemu zapewnisz mu pewniejszą przyszłość i pozytywnie wpłyniesz na jego rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe