English for Jobseekers

Zdajesz sobie sprawę, jak w dzisiejszym świecie ważna jest znajomość języka angielskiego, zwłaszcza w sytuacjach zawodowych. Jeśli czujesz, że jednak brakuje Ci śmiałości lub wiedzy w obszarze związanym z zatrudnieniem, nie radzisz sobie ze stworzeniem CV i listu motywacyjnego, a wizja rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim wywołuje u Ciebie strach, warto skorzystać z możliwości uczestnictwa w kursie English for Jobseekers. Jest to oferta, która została stworzona z myślą o osobach takich, jak Ty.

English for Jobseekers to kurs języka angielskiego, w którym lektorzy kładą nacisk na praktyczną znajomość zagadnień związanych z szukaniem pracy oraz rekrutacją, dający jednocześnie szansę na zdobycie wyższych kwalifikacji i szybszy awans. To także kurs dla wszystkich, którzy mają w planach zagraniczny wyjazd zarobkowy. Z pomocą naszych doświadczonych nauczycieli rozwiniesz w sobie swobodę komunikacji i pokonasz strach przed prowadzeniem rozmów w języku angielskim. Przygotujesz się do, być może, największej przygody swojego życia zawodowego. Wyzwania czekają!

English for Jobseekers odbywa się w kilkuosobowych grupach, na poziomie zawansowania B2. Obejmuje 36 godzin lekcyjnych, realizowanych w ciągu jednego miesiąca.
img
Wszystkie kursy językowe