Kurs językowy dla dzieci ProfiSmile  ProfiSmile to zaprojektowane dla dzieci w wieku 3-13 lat kursy z języków obcych ( 🇩🇪 niemiecki, 🇪🇸 hiszpański, 🇮🇹 włoski, 🇫🇷 francuski) prowadzone w oparciu o naszą autorską metodę SMILE. Dzieci używają języka obcego ćwicząc kompetencje komunikacyjne: przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki ciekawym pracom w grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu.


  Dla kogo jest Kurs ProfiSmile?

  ProfiSmile to kursy przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, dla których nauka języka to także rozwój różnych umiejętności przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów – co wpływa korzystnie na inteligencję dziecka. W rezultacie materiał długo pozostaje w pamięci kursanta, a nauka staje się ekscytująca i pełna zabawy. Takie właśnie są założenia metody SMILE:
  • Skill-oriented (rozwijanie różnych umiejętności)
  • Multi-sensory (wykorzystywanie wszystkich zmysłów)
  • Intelligence-building (rozwijanie inteligencji)
  • Long-term storage (pozostawanie w pamięci)
  • Exciting (ekscytacja i dobra zabawa)

  Czego nauczą się Kursanci?

  Nasi młodzi kursanci rozwijają na lekcjach nie tylko posługiwanie się językiem obcym. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i profesjonalni lektorzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi dbają o rozwój umiejętności społecznych dziecka tj. nawiązywanie kontaktów i pracę w grupie. Nasze podręczniki kursowe są zaprojektowane tak, by pomagać dzieciom uczyć się języka niejako „przy okazji” poznawania świata i zabawy w doświadczenia z pogranicza przyrody, fizyki i geografii. Starsi uczniowie uczą się kultury krajów obcojęzycznych, by bez problemów odnaleźć się podczas wyjazdów za granicę – czy to na wakacje, czy na studia.

  * Podane ceny za grupowy kurs angielskiego dla dzieci w formule online. Ceny obowiązują od 01.12.2022 r.
  Zarezerwuj bez zobowiązań!

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

   Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

   Dla dzieci polecamy również:

   Wszystkie kursy językowe