Optymalny kurs językowy

  Kursy dla nastolatków TEENS są opracowane tak, by w jak największym stopniu angażować młodzież. Profesjonalni lektorzy dbają o rozwój językowy w przyjazny sposób, stosując elementy grywalizacji. Ważnym elementem nauki jest również samodzielna praca poza szkołą, dlatego część kursu jest poświęcona na realizację projektu. Tworzenie projektów aktywizuje różne obszary mózgu, co korzystnie wpływa na wspomaganie pamięci długotrwałej.

  Najważniejsze założenia metody nauczania PROFI

  • Pokonanie bariery językowej i zanurzenie się w języku
  • Nauka na materiałach autentycznych (filmy wideo, podcasty, artykuły z gazet czy portali internetowych)
  • Koncentracja na komunikacji
  • Kreatywne podejście do nauki z podręcznikiem
  • Elastyczność i indywidualne podejście
  • Regularna informacja zwrotna

  Dla kogo jest Kurs optymalny?

  Kursy dla nastolatków są opracowane tak, by w jak największym stopniu wykorzystywać ćwiczenia, które pomagają im zapamiętywać wiadomości w lekkiej i przyjemnej formie – oglądanie wideo, słuchanie podcastów, robienie quizów online czy korzystanie z edukacyjnych aplikacji na telefony komórkowe.

  Naszych starszych słuchaczy zachęcamy do wzięcia udziału w egzaminach językowych, które umożliwiają im studia w Unii Europejskiej, a nawet Stanach Zjednoczonych i w Australii.

  Czego się nauczysz?

  Kursanci aktywizują słownictwo i gramatykę w oparciu o projekty rozwijające umiejętność pracy w grupie, a także aktywności poszerzające wiedzę o świecie i danym obszarze językowym. Nastolatki odkrywają swój indywidualny styl nauki, co owocuje lepszymi postępami nie tylko na naszych zajęciach, ale i na szkolnych lekcjach. Na zajęciach kursanci poznają również mnemotechniki, czyli metody łatwego zapamiętywania oraz elementy coachingu językowego, co pomaga im osiągnąć świetne efekty w nauce przy mniejszym nakładzie pracy.

  Szczególną uwagę zwracamy na rozwój umiejętności przyszłości (współpraca w grupie, poszukiwanie kompromisu, negocjacje, budowanie zespołu nastawionego na współpracę), wspieranie inicjatywy i kreatywności (wyznaczanie celów, szukanie niestandardowych rozwiązań), a także naukę dawanie i otrzymywania informacji zwrotnej.

  Czas trwania

  Cena od 3 100 zł za kurs*
  * Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. Niższa cena 3 100 zł za kurs online (80x45 min.) z języków innych niż angielski i uwzględnia 100 zł rabatu za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 3 200 zł). Oferta dostępna w okresie 19.03 - 30.06.2022 r.
  Zarezerwuj bez zobowiązań!

  Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

   Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
   Wszystkie kursy językowe