Nauka języka online

75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, która może pochwalić się ponad 28-letnim doświadczeniem. W tym czasie skutecznie pomogliśmy setkom tysięcy uczniów, którzy chcieli uczyć się języków wygodnie. Dlatego stworzyliśmy najlepszy kurs językowy przez Internet.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim ludzie – profesjonalna oraz wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów, którzy pochodzą z różnych zakątków świata, a także nauczyciele egzaminatorzy. Nauka języka obcego nie musi być wcale trudna oraz czasochłonna. Wystarczy, że wypróbujesz nasz kurs online w wersji indywidualnej lub grupowej. Wszystko to za sprawą lektorów, którzy czuwają nad postępami pracy uczestników zajęć online.

Ucz się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach. Umożliwi Ci to szybką realizację zamierzonego celu językowego!

Co nas wyróżnia?

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Zachęcamy do nauki na kursie online zarówno tych, którzy chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania znajomości języka jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z naukę. Zajęcia przez Internet to idealna opcja dla wszystkich, którzy nie mogą uczęszczać na lekcje stacjonarnie w naszej szkole i chcą wygodnie oraz w komfortowych warunkach uczyć się z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

Zapraszamy na kursy konwersacyjne online, które realizujemy od A2 do C2 (tj. od podstawowego do zaawansowanego):

  • grupowe – posiadasz pulę 80 zajęć po 60 minut, gdzie spotykasz się z tym samym lektorem oraz grupą do 8 osób o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa i lektor gwarantują systematyczną oraz efektywną naukę. Kurs online sprawia, że szybko przełamiesz barierę językową, rozszerzysz słownictwo oraz poznasz najważniejszą gramatykę.
  • indywidualne – posiadasz pulę 80 zajęć po 60 minut do wykorzystania w określonym przez Ciebie czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na uczniu. Materiał oraz tempo jego realizacji dostosowana jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Dni, godziny i częstotliwość spotkań dopasujemy do Twoich możliwości czasowych, ale rekomendujemy częstotliwość 60 minut dziennie, kilka razy w tygodniu.

Na zajęciach online:

  • widzisz i słyszysz lektora, a także pozostałych słuchaczy w grupie,
  • zabierasz głos w konwersacjach oraz dyskusjach,
  • widzisz, co lektor udostępnia na tablicy,
  • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń,
  • eliminujesz blokadę w mówieniu już od pierwszych zajęć. 

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

  • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
  • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
  • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Nie masz czasu na dojazdy do szkoły językowej lub jesteś zapracowany? Kursy online będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie martw się, jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach – nie przepadną! Po skończonych lekcjach lektor udostępnia nagrania wraz ze wszystkimi wskazówkami z całych zajęć. Będziesz mógł je sobie odtworzyć w dowolnym momencie i nadrobić cały materiał. Nagrania są też odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które chcą powtórzyć oraz utrwalić materiał z danej lekcji czy odsłuchać prowadzone dyskusje podczas jej trwania.

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe