Ladies Tête-à-Tête

Nauka języka angielskiego może być fascynującym i miłym doświadczeniem. Kiedy? Jeśli odbywa się ona w niekonwencjonalnej formie, w sympatycznym towarzystwie, z którym znajdujesz wspólny język. Na kursie Ladies Tête-à-Tête językiem tym jest angielski, którego płynność opanujesz rozmawiając na interesujące tematy. Podczas zajęć lekcyjnych będziemy dyskutować o modzie, mężczyznach, rodzinie, podróżach, kuchni, domu i rodzinie. Dołączysz do nas?
Kurs języka angielskiego Ladies Tête-à-Tête to 45- lub 90-minutowe spotkania przy kawie i ciastku w gronie kobiet, w większości po 50. roku życia. To lekcje, których efektem jest płynne i sprawne porozumiewanie się po angielsku, bez żadnych barier, na każdy temat. To miła atmosfera, w której szybko leci czas, ale jest to czas wykorzystany niezwykle pożytecznie. Zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów, którzy pomogą Ci podnieść umiejętności praktycznego wykorzystania języka angielskiego w wielu codziennych sytuacjach.

Do udziału w kursie Ladies Tête-à-Tête zapraszamy panie po 50. roku życia, które porozumiewają się w języku angielskim na poziomach od A2 do C1. Kurs trwa dwa miesiące.
img
Wszystkie kursy językowe