Pakiet promocji 3 miesiące angielskiego za 0 zł i rabat 35%**

Jak skorzystać z promocji?

Skorzystaj z wyjątkowej promocji, kup kurs językowy i odbierz dostęp do wyjątkowego kursu Sensations English za darmo*! Ucz się sprytniej i osiągnij więcej w krótszym czasie. Gdziekolwiek jesteś i całkowicie bez stresu. Przez Internet, efektywnie i komfortowo.

 • Podpisz umowę na Kurs optymalny lub Fast&S.M.A.R.T.,
 • Opłać co najmniej 10% ceny za Kurs,
 • Odbierz dostęp do Kursu Sensations English za darmo.

Komponenty kursu

 • Autentyczne wiadomości wideo i artykuły na aktualne tematy ze świata sportu, polityki, technologii, kultury
 • Każda lekcja na 5 poziomach (od podstawowego do zaawansowanego)
 • Interaktywne gry do ćwiczenia słuchania, mówienia i pisania
 • Indywidualne plany uczenia się, aby osiągnąć własne cele

Jak wygląda nauka?

Wybierz swój kurs

Fast&S.M.A.R.T.

Fast&S.M.A.R.T.

Chcesz uczyć się szybko i skutecznie? Kurs fast&S.M.A.R.T. dzięki wykorzystaniu nowoczesnego Laboratorium Językowego MyEnglishLab umożliwi Ci szybki progres i zapewni komfort pracy.

To doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych i zdeterminowanych. Wybierz innowacyjny kurs fast&S.M.A.R.T., który wyróżnia:

✓ aż 20 zajęć miesięcznie z lektorem,
✓ aż 2x szybsza realizacja poziomu - 1 poziom w 6 miesięcy,
✓ darmowy, 24-miesięczny dostęp do innowacyjnego laboratorium językowego MyEnglishLab,
✓ zajęcia, które są nagrywane, aby móc je sobie powtórzyć w dowolnym czasie,
natychmiastowy feedback,
certyfikat ukończenia.

Czym jest laboratorium językowe MyEnglishLab?

MyEnglishLab to innowacyjne rozwiązanie online dostarczające motywujący materiał do samodzielnej nauki. Korzyści z zastosowania Platformy:

✓ Automatyczne sprawdzanie prac domowych.
✓ Natychmiastowa informacja na temat popełnianych błędów.
✓ W przypadku nieobecności na zajęciach – bezproblemowe nadrobienie materiału.

Dodatkowe korzyści: możliwość przyspieszenia rozwoju językowego dzięki realizacji programu "Dwa poziomy w rok".

» Czytaj więcej

Cena od 2 000 zł za kurs*rabat 25%

* Kurs w formule online z języka angielskiego. Obowiązują warunki. ...Niższa cena 2 000 zł za 1 lub 2 miesięczny kurs online realizowany w okresie 1.07 - 31.08.2022r. (80x45 min. zajęć z lektorem oraz dodatkowo dostęp do platformy self-learning) z języka angielskiego uwzględnia 35% rabatu (cena regularna całego kursu 3 100 zł). Oferta dostępna w okresie 01.06 - 31.07.2022 r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

Kurs optymalny

Kurs optymalny

Kurs optymalny to połączenie klasycznych zajęć z nową metodologią. Podczas kursu rozwijane są wszystkie umiejętności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Co wyróżnia kurs standardowy?

✓ badanie potrzeb językowych,
✓ regularna ocena postępów,
✓ aktywizowanie słownictwa i gramatyki,
✓ wskazanie potencjalnej ścieżki edukacyjnej,
✓ ciekawe projekty wspólne (peer-to-peer learning).

Dodatkowe korzyści: wyznaczenie optymalnej ścieżki rozwoju językowego.

» Czytaj więcej

Cena od 2 000 zł za kurs*rabat 35%

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Niższa cena 2 000 zł za a 1 lub 2 miesięczny kurs online realizowany w okresie 1.07 - 31.08.2022r. (80x45 min.) z niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, polskiego i uwzględnia 35% rabatu (cena regularna całego kursu 3 200 zł). Oferta dostępna w okresie 01.06.2022-31.07.2022r. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Szczegóły kursu pod Dowiedz się więcej. » Więcej

** Promocja trwa w okresie 01.06.2022r. do 31.07.2022r. i polega na otrzymaniu 100% rabatu od ceny katalogowej na 3 miesięczny dostęp do platformy Sensations English przy zakupie optymalnego kursu dla dorosłych z języka angielskiego w wymiarze 80 x 45 min lub kursu Fast&SMART online dla dorosłych w wymiarze 80 x 45 min w roku szkolnym 2022/2023 i opłaceniu co najmniej 10% ceny kursu. Oferta nie łączy się z innymi promocjami z wyłączeniem rabatu 35% na grupowe kursy dla dorosłych. Szczegóły promocji na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-3-miesiace-angielskiego-za-0zl-v2. Promocja nie obwiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
Skorzystaj z promocji!

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe