Kurs języka angielskiego w Kielcach

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Kielcach?

Szukasz pomysłu na konstruktywne spędzanie wolnego czasu, które poszerzy również Twoje horyzonty i wpłynie na rozwój osobisty? Postaw na naukę języka angielskiego w ProfiLingua. Nasza szkoła językowa w Kielcach zaprasza każdego, bez względu na wiek: dorosłych, dzieci oraz młodzież, by wspólnie rozpocząć przygodę z angielskim. Dzięki temu o wiele prostsza będzie rekrutacja na wyższe uczelnie, lub do przyszłej pracy. Z racji tego, że w dobie globalizacji języki trzeba znać – naszym celem jest zapewnienie Ci wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Kurs języka angielskiego Kielce

Kursy języka angielskiego Kielce, są dopasowane do ambicji i wymagań każdego klienta. Są oparte na autorskich metodach nauczania PROFI i SMILE, przy użyciu starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych. Lektoraty prowadzone są w grupach lub indywidualnie, w trybie normalnym oraz przyśpieszonym. Organizujemy również kursy dla firm, gdzie nauczymy Ciebie lub Twoich pracowników specjalistycznego języka stosowanego w biznesie. Najmłodszym proponujemy magiczną naukę Disney English lub kursy przygotowujące do matury. Doświadczeni specjaliści w naszej szkole obrali sobie za cel efektywną i produktywną naukę, w przyjaznej atmosferze. Cenimy sobie elastyczność, dlatego u nas, nawet największy pracoholik zyska szansę na wzięcie udziału w wybranym kursie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Kielcach?

Zapewniamy, że wzięcie udziału w kursie angielski Kielce, to skuteczny sposób na naukę języka. Wystarczy odrobina chęci i samozaparcia, a my zajmiemy się resztą. Dzięki nam poznasz przydatne zwroty, wartościowe słownictwo i nauczysz się prowadzić rozmowę w języku angielskim. Nauka w naszej szkole to również szansa na poznanie kultury anglojęzycznych krajów. Od teraz, podróż do USA, Kanady czy Wielkiej Brytanii będzie o wiele bardziej wartościowa. Podczas kursu, pracując w grupie możesz poznać ciekawe osoby i nawiązać znajomości, a to zbuduje pewność siebie i z pewnością poprawi samoocenę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe