Nauka włoskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się włoskiego dla firm?

Jeżeli pracujesz lub prowadzisz działalność gospodarczą, a Twoja praca opiera się na kontaktach z Italią, warto rozważyć zapisanie się na kurs języka włoskiego dla firm. Włoskie przedsiębiorstwa takie jak Lamborghini, Ducati, Fiat czy Generali są jednymi z bardziej znanych na całym świecie, co świadczy o rozwiniętym rynku pracy w tym kraju. Jeżeli marzy Ci się międzynarodowa współpraca z włoskojęzycznymi krajami – umiejętność języka z pewnością Ci to ułatwi.

Kurs języka włoskiego dla firm

Kurs dla firm to najczęściej mała grupa ludzi, która pod przewodnictwem doświadczonego lektora ćwiczy swoje zdolności językowe. Zajęcia prowadzone są przy użyciu efektywnej metody komunikatywnej, która nie tylko uczy praktycznego zastosowania języka, lecz także buduje pewność siebie pracowników. ProfiLingua ceni sobie elastyczność grafika, indywidualne podejście do każdego kursanta oraz stały monitoring postępów w nauce.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego dla firm?

Pracownicy, którzy opanują specjalistyczne słownictwo będą mogli rozmawiać z włoskojęzycznymi klientami bez barier. Zyskujesz tym samym możliwość jak najlepszego przedstawienia oferty, czynny udział w spotkaniach biznesowych oraz możliwość uczestnictwa we włoskojęzycznych szkoleniach. Twoja firma zyska wysoką pozycję na rynku i będzie miała szansę na pozyskanie nowych klientów, lub zatrudnianie włoskojęzycznych pracowników na terenie Polski.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe