Nauka japońskiego dla firm

Dlaczego warto uczyć się japońskiego dla firm?

Coraz więcej ludzi rozważa współpracę lub prace w Japonii zarówno przez intrygującą kulturę jak i korzystne warunki do życia. To bezpośrednio przekłada się na zapotrzebowanie osób japońskojęzycznych na rynku pracy. Lecz podstawa, może nie wystarczyć, ponieważ branże specjalistyczne charakteryzują się biznesowym językiem. Z pewnością japońscy kontrahenci docenią znajomość ich ojczystego języka, który do najprostszych nie należy. To może bezpośrednio wpłynąć na jakość współpracy i przynieść spore korzyści.

Kurs języka japońskiego dla firm

Nasza szkoła obrała sobie za cel naukę profesjonalnego języka, który umożliwi współpracę na płaszczyźnie polsko-japońskiej. Zajęcia przygotowane są w taki sposób, aby jednocześnie uczyć zaawansowanego słownictwa oraz umiejętnego stosowania go w mowie i w piśmie. Dzięki temu, komunikacja z pracownikami, pracodawcami lub wspólnikami będzie przebiegała na wysokim poziomie, ograniczając tym samym udział tłumacza. Uczestnicy kursu zbudują pewność siebie oraz sprawdzą swoje umiejętności publicznego występowania i prezentowania swoich pomysłów w firmie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego dla firm?

Znając branżowy język japoński zyskujesz szacunek japońskich przedstawicieli handlowych, którzy doceniają ten aspekt i traktują go jako duży plus. Podczas spotkań biznesowych zyskasz możliwość czynnego uczestnictwa, wyrażania swoich opinii czy prezentowania statystyk w języku japońskim. Kontakt z klientem wzniesie się o poziom wyżej, a możliwość odebrania telefonu i rozmawiania po japońsku nie przyniesie już żadnego problemu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe