Kurs języka norweskiego w Chełmie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Chełmie?

Nauka języka norweskiego może przynieść wiele korzyści, dzięki którym wykorzystasz język w wielu sytuacjach. Nic zatem dziwnego, że wzrasta popularność kultury skandynawskiej oraz ilość odbywanych podróży właśnie w tamte strony. Ponadto Polacy często wyjeżdżają do Norwegii za pracą lub wyższym wykształceniem. Dlatego, jeśli chcesz poznać język norweski – zapisz się do ProfiLingua w Chełmie. Zyskasz możliwość nie tylko poznania wielu językowych zagadnień, ale nauczysz się języka od strony praktycznej. Wszystko to za sprawą naszej metody komunikatywnej. Na zajęciach będziesz uczestniczyć w wielu konwersacjach oraz dyskusjach. Nasza wykwalifikowana oraz doświadczona kadra lektorów dołoży wszelkich starań, abyś mógł mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po norwesku. Zdobędziesz niezbędną wiedzę, którą następnie wykorzystasz podczas rozmów z innymi osobami zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Przekonaj się o wszystkich zaletach nauki w naszej szkole, zapisując się na odpowiednie dla siebie kurs.

Kurs języka norweskiego Chełm

W naszej szkole możesz uczyć się norweskiego od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test norweskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przydzielić Cię do odpowiedniej grupy względem Twoich umiejętności. Uczymy każdego – dzieci, młodzież oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Chełmie?

Nasze kursy norweskiego dopasowane są do potrzeb naszych uczniów, aby nauka w ProfiLingua była przyjemna oraz odbywała się w przyjaznej atmosferze. Chcemy rozwijać zainteresowania oraz umiejętności uczniów. Nauczysz się przede wszystkim mówić po norwesku, aby porozumiewanie się nie stanowiło większych trudności. Przełamiesz barierę językową, a także zyskasz więcej pewności siebie, co sprawi, że posługiwanie się norweskim będzie dla Ciebie naturalne i w zupełności normalne. Nauczymy Cię wszystkiego, gdzie poznasz wiele ciekawych informacji na temat samego języka oraz kraju, w tym przypadku Norwegii. Na zajęciach wykorzystujemy nowoczesne metody oraz materiały renomowanych wydawnictw, dzięki czemu nauka na zajęciach jest po prostu skuteczna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe