Nauka języka rosyjskiego dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

Привет! Jeżeli chcesz nauczyć się oryginalnego języka, aby wyróżnić się wśród ludzi mówiących tylko po angielsku – postaw na rosyjski! Dlaczego? Nawet jeżeli teraz wyda Ci się to nieistotne, w przyszłości na pewno docenią to Twoi pracodawcy. Rynek poszukuje osób rosyjskojęzycznych więc zwiększysz tym samym swoje szanse na zdobycie pracy w przyszłości. A oryginalną umiejętnością możesz pochwalić się znajomym i rodzinie.

Kurs języka rosyjskiego dla młodzieży

Po przejściu wstępnej rekrutacji, w zależności od Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania. Wśród nich znajdą się również osoby o podobnej do Ciebie styczności z językiem. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mają równe szanse na efektywną naukę. Oferujemy również możliwość wzięcia udziału w warsztatach powtórkowych oraz konsultację indywidualną z lektorem. Podchodzimy do każdego uczestnika kursu z wielkim zaangażowaniem, by pomóc mu osiągnąć cel, jakim jest szybka i przyjemna nauka języka rosyjskiego.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla młodzieży?

Ucząc się biegłego władania językiem przy użyciu metody komunikatywnej, poznasz młodych ludzi o podobnych zainteresowaniach. To nie tylko szansa na naukę języka w praktyce, ale również możliwość zbudowania pewności siebie i nowe znajomości. Uczestnicząc w kursie dla młodzieży, używając starannie przygotowanych materiałów dydaktycznych, zaznajomisz się z fascynującą kulturą Rosji oraz krajów wschodniego bloku i tym samym możesz odkryć nowe pasje i zainteresowania.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe