Nauka rosyjskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego dla firm?

Obecnie kursy językowe dla firm stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej przedsiębiorstw rozpatruje oferty szkół językowych, by podszkolić pracowników w różnych i unikatowych językach. Właściciele firm chcą podbić rynki międzynarodowe, a nie jest to możliwe bez znajomości języka. Każda branża operuje specjalistyczną terminologią i słownictwem, które jest niezbędne do prawidłowej komunikacji. Jeżeli planujesz rozpocząć współpracę z naszym wschodnim sąsiadem, i jednocześnie zyskać jego szacunek – powinieneś rozważyć naukę rosyjskiego dla firm wśród swoich pracowników.

Kurs języka rosyjskiego dla firm

Kurs polecany jest pracownikom działalności biznesowych, jak reklama, handel, marketing, HR, finanse, transport czy IT. Współpracując z klientem niezwykle ważne jest by umieć porozumieć się z nim w ojczystym języku. Zajęcia dla firm odbywają się w małych grupach na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasza szkoła ceni sobie elastyczność grafiku oraz stały monitoring postępów w nauce.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego dla firm?

Dzięki zajęciom w naszej szkole pracownicy będą mogli czynnie uczestniczyć w spotkaniach biznesowych, wyrażać na nich swoje zdanie, proponować nowe rozwiązania i pomysły. Pracując w grupach, kursanci zyskują tym samym możliwość przećwiczenia swoich umiejętności autoprezentacji, poprzez wygłaszanie przemówień i odtwarzanie scenek ze spotkań z klientem. Zyskują tym samym możliwość porozumiewania się specjalistycznym językiem bez barier.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe