Nauka norweskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego dla firm?

Jeżeli planujesz rozpoczęcie działalności w jednym z najszczęśliwszych krajów na świecie, pamiętaj, że podstawowa znajomość języka nie wystarczy. Owszem, na początku potencjalni pracownicy czy kontrahenci będą patrzyli z przymrużeniem oka na brak zdolności językowych. Jednak po upływie pewnego czasu, umiejętność posługiwania się branżowym słownictwem będzie wymagana, aby zaprezentować siebie i swoją działalność z jak najlepszej strony. Kurs dla firm, daje możliwość zapoznania się ze specjalistyczną terminologią i zwrotami konkretnymi dla danej branży a tym samym, zyskać wyższą pozycję własnej firmy na rynku.

Kurs języka norweskiego dla firm

ProfiLingua szkoli pracowników za pomocą efektywnej metody komunikacyjnej, która przynosi widoczne efekty już po pierwszych lekcjach. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy ma możliwość zaprezentować wybrane umiejętności językowe. Podczas lekcji odgrywane są scenki spotkań branżowych czy rozmów kwalifikacyjnych, a każdy kursant będzie mógł sprawdzić swoje zdolności przemawiania przed innymi. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych lektorów, nauka jest jednocześnie efektywna jak i przyjemna.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego dla firm?

Kurs języka norweskiego dla firm dale możliwość podszkolenia swoich umiejętności komunikacyjnych przy użyciu specjalistycznego słownictwa. Dzięki temu, każdy uczestnik będzie w stanie rozmawiać z klientem drogą mailową, telefoniczną jak i personalnie. Buduje to profesjonalny obraz firmy, w której zatrudnieni pracownicy stawiają na rozwój. Dzięki umiejętności słuchania komunikatów branżowych w języku norweskim, otworzy się przed nimi możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach, czy spotkaniach biznesowych. Wyższe kwalifikacje pracowników świadczą o wysokich kompetencjach firmy, która ma tym samym większe szanse na międzynarodowym rynku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe