Kurs języka angielskiego w Warszawie

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Warszawie?

Podstawą XXI wieku jest znajomość języków. Angielski trzeba znać przynajmniej na komunikatywnym poziomie, ponieważ wymaga tego rynek pracy i nasi pracodawcy. ProfiLingua wychodzi oczekiwaniom naszych klientów naprzeciw, dlatego otwieramy swoje placówki w coraz większej liczbie miast. Jeżeli pochodzisz z Warszawy, już dziś zapisz się na kurs języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży lub przyprowadź swoje dziecko. Nasza szkoła ma kilka placówek w Warszawie dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Kurs języka angielskiego Warszawa

Naukę angielskiego w Warszawie możesz zacząć od podstaw, lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nasza oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy chcą podszkolić się w tym języku. Zapraszamy na kursy grupowe, indywidualne lub konwersacyjne. Pod okiem profesjonalisty, w przyjemnej atmosferze uzyskasz pożądaną wiedzę. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, opracowaliśmy autorskie metody nauki PROFI oraz SMILE. Ich skuteczność potwierdzają nasi kursanci, którzy po krótkim czasie zauważają już widoczne postępy w nauce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego w Warszawie?

Kurs języka angielskiego Warszawa to nie tylko budujące doświadczenie, ale również wspaniała zabawa. Dzięki nam, będziesz już po kilku spotkaniach znał podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się biegle mówić po angielsku na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz, że osobisty rozwój to najlepsza inwestycja!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe