Kurs języka japońskiego w Gliwicach

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Gliwicach?

Mieszkasz w Gliwicach lub okolicy i rozważasz naukę nietypowego języka? W naszej szkole ProfiLingua oferujemy profesjonalne i rozmaite kursy języka japońskiego. Jeżeli chcesz nauczyć się biegle posługiwać niszowym językiem, wybierz język Japonii i jej egzotyczną kulturę. To nie tylko nauka unikatowej zdolności, którą można zaimponować znajomym. To również szansa na zapoznanie się z ciekawostkami o kraju Dalekiego Wschodu. W ten sposób zyskasz w oczach potencjalnego pracodawcy. Z pewnością zauważy i zapamięta zaangażowanie w naukę oryginalnego języka podczas rekrutacji. Jeżeli Twoja przyszłość będzie wiązać się z językiem japońskim, wybierz placówkę naukową w Gliwicach. Przekonaj się, że nauka języków obcych może być skuteczna i przyjemna.

Kurs języka japońskiego Gliwice

Lekcje japońskiego w Gliwicach są prowadzone w grupach lub indywidualnie. Po zweryfikowaniu Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania językowego. Dzięki temu możesz rozpocząć naukę od początku lub kontynuować ją na wyższym poziomie. Nasza oferta zawiera kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a każde szkolenie może odbyć się w formie: wakacyjnej, intensywnej, online czy konwersacyjnej. Organizujemy również formy współpracy dla firm, podczas których nauczysz się języka z branży, która Cię interesuje. Po skończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Gliwicach?

Dzięki kursowi języka japońskiego w Gliwicach możesz wzmocnić pewność siebie i poćwiczyć pracę w grupach. Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i leksykę japońską. Zaznajomisz się z japońskim alfabetem i nauczysz rozmawiać po japońsku bez barier. Na naszych zajęciach ćwiczysz nawiązywanie dialogu, aby w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową z obcokrajowcem. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i możesz bez problemu przejść na wyższy poziom. Dzięki temu wycieczka do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele prostsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe