Nauka ukraińskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego dla firm?

Coraz więcej obywateli Ukrainy przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu pracy. Są to bardzo często młodzi ludzie, ale posiadający zapał i energię do pracy, która przyda się w firmie. Jeżeli rozważasz współpracę, lub rozwinięcie działalności na terenie Ukrainy, należy przeszkolić pracowników w specjalistycznym i branżowym słownictwie. Dzięki temu, ludzie na stanowiskach kierowniczych będą sprawniej zarządzać zespołem, a osoby z działu zasobów ludzkich lepiej przeprowadzą rozmowę kwalifikacyjną. Mało tego, Ukraina jest naszym partnerem w zakresie handlu i rośnie popyt na ukraińskojęzycznych pracowników. Nie mnie jednak, podstawa nie wystarczy by sprawnie zarządzać współpracą. Dlatego warto rozważyć kurs ukraińskiego dla firm.

Kurs języka ukraińskiego dla firm

Kurs dla firm obejmuje profesjonalne szkolenie pracowników w zakresie specjalistycznego słownictwa i zwrotów, używanych w świecie biznesu. Dzięki temu, możliwa będzie swobodna komunikacja z klientem, kontrahentem czy między pracownikami. Grupy dzielą się na trzy poziomy zaawansowania, a grafik jest bardzo elastyczny. Każdy znajdzie ofertę, która będzie odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Lektorzy zadbają o efektywną naukę w przyjemnej atmosferze, a pierwsze widoczne efekty pojawią się już po kilku spotkaniach.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego dla firm?

Rynek ukraiński przeżył ostatnio wiele trudności, ale na chwilę obecną, ukraińska gospodarka zaczyna się rozkręcać. Coraz więcej inwestorów decyduje się na założenie działalności na terenie tego kraju, a uczestnicząc w kursie zyskasz wyższą pozycję swojej firmy. Ucząc się języka naszego sąsiada zyskasz większą szansę na rozwój działalności na rynku, tak zdominowanym przez niemieckie, angielskie czy francuskie firmy. Przeszkoleni pracownicy będą potrafili biegle posługiwać się językiem a co za tym idzie – będą prezentować wysokie kompetencje firmy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe