Kurs języka czeskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Legnicy?

W praktyce językiem czeskim możemy posługiwać się w bardzo prosty sposób, ponieważ wiele osób widzi w nim podobieństwo do naszego rodzimego języka. Z pewnością może okazać się dużym atutem na rynku pracy, ponieważ niewielu Polaków posługuje się i zna ten język. Aby zacząć płynnie porozumiewać się po czesku wcale nie potrzebujemy dużej ilości czasu. Gramatyka jest dosyć podobna do naszego polskiego, a słownictwo, choć niekiedy mocno zabawne, jest łatwe do opanowania. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się języka czeskiego, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Legnicy! Nauczymy Cię swobodnie komunikować się po czesku, abyś mógł z łatwością porozumieć się z mieszkańcami Czech lub osobami, które znają język.

Kurs języka czeskiego Legnica

Chcesz wyjechać do Czech lub planujesz podjąć studia właśnie w tym kraju? Potrzebna Ci będzie niezbędna wiedza, dzięki której poznasz podstawowe słownictwo oraz zasady gramatyczne? Skutecznie pomożemy Ci w osiągnięciu wymarzonego językowego celu, aby język stał się dla Ciebie przede wszystkim przyjemnością. Nasze kursy skierowane są do dzieci, młodzieży oraz dorosłych, gdzie uczymy na każdym stopniu zaawansowania. Zajęcia podzieliśmy na konkretne poziomy zaawansowania, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Przekonaj się o tym, wypełniając bezpłatny test czeskiego. Skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia najlepszej oferty kursów specjalnie dla Ciebie!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Legnicy?

W ProfiLingua w Legnicy możesz uczyć się na kursie grupowym lub indywidualnym, gdzie masz okazję potrenować wszystkie swoje braki oraz rozwinąć językowe umiejętności za pomocą naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze lektorów. Zadbamy, aby poznana wiedza mogła przydać Ci się w życiu codziennym oraz zawodowym. Dzięki poznaniu czeskiego będziesz mógł swobodnie porozumieć się z mieszkańcami Czech oraz osobami, które znają ten język. Uczymy języka w praktycznym zastosowaniu, aby każdy uczeń szybko przełamał barierę językową i nie ograniczał się w posługiwaniu czeskim. Przekonasz się o tym, uczęszczając na kurs czeskiego do ProfiLingua w Legnicy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe