Nauka języka chińskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nauka języka chińskiego to niepowtarzalna okazja do poszerzenia swoich horyzontów i nauki czegoś zupełnie nowego! Nie tylko wzbogacisz swoje CV i wyróżnisz na rynku pracy, ale również wzbogacisz Twoją osobowość. Jeżeli nie ciągnie Cię ku językom europejskim, a Twoją pasją jest kultura dalekiego wschodu, powinnaś/eś rozważyć zapis na język chiński jak najszybciej.

Kurs języka chińskiego dla dorosłych

W zależności od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z chińskim, czy miałaś z nim styczność w przeszłości – przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. Udział w kursie dla dorosłych to nie tylko praktyczna nauka i wartościowe treści, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera i świetna zabawa. Nasi lektorzy zadbają o to, być czuł/ła się swobodnie i z ochotą przychodziła na zajęcia.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla dorosłych?

Każdego roku coraz więcej obcokrajowców przenosi się do Chin. Wynika to nie tylko z wielkiej historii i bogatej kultury, ale przede wszystkim z ekonomii. Dzięki nauce chińskiego, taka przeprowadzka przestanie być dla Ciebie niemożliwa do zrealizowania. Uczestnicząc w kursie zyskasz niepowtarzalną okazję do zapoznania się z dorobkiem historii i kultury Chin, czym na pewno pozytywnie wpłyniesz na swój rozwój. Poprzez pracę z ludźmi zbudujesz również pewność siebie i nawiążesz nowe, wartościowe znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Rabat od cen katalogowych na kursy dostępne w ofercie ProfiLingua w okresie 3.01 – 28.02.2022r. Promocje nie łączą się z wyjątkiem przypadków wyraźnie wskazanych. Rabat nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach.
** Bezpłatny kurs online z języka angielskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego na poziomie podstawowym (20x45 min.) przy zakupie grupowego kursu dla dorosłych lub młodzieży. Promocja trwa w okresie 3.01 – 28.02.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/regulamin-promocji-drugi-jezyk-gratis
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe