Nauka języka chińskiego dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nauka języka chińskiego to niepowtarzalna okazja do poszerzenia swoich horyzontów i nauki czegoś zupełnie nowego! Nie tylko wzbogacisz swoje CV i wyróżnisz na rynku pracy, ale również wzbogacisz Twoją osobowość. Jeżeli nie ciągnie Cię ku językom europejskim, a Twoją pasją jest kultura dalekiego wschodu, powinnaś/eś rozważyć zapis na język chiński jak najszybciej.

Kurs języka chińskiego dla dorosłych

W zależności od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z chińskim, czy miałaś z nim styczność w przeszłości – przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. Udział w kursie dla dorosłych to nie tylko praktyczna nauka i wartościowe treści, ale przede wszystkim przyjazna atmosfera i świetna zabawa. Nasi lektorzy zadbają o to, być czuł/ła się swobodnie i z ochotą przychodziła na zajęcia.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego dla dorosłych?

Każdego roku coraz więcej obcokrajowców przenosi się do Chin. Wynika to nie tylko z wielkiej historii i bogatej kultury, ale przede wszystkim z ekonomii. Dzięki nauce chińskiego, taka przeprowadzka przestanie być dla Ciebie niemożliwa do zrealizowania. Uczestnicząc w kursie zyskasz niepowtarzalną okazję do zapoznania się z dorobkiem historii i kultury Chin, czym na pewno pozytywnie wpłyniesz na swój rozwój. Poprzez pracę z ludźmi zbudujesz również pewność siebie i nawiążesz nowe, wartościowe znajomości.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe