Szkoła językowa w Wałbrzychu

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Wałbrzychu?

W ProfiLingua oferujemy kurs optymalny, gdzie wybierasz jego rodzaj, a także formę zajęć. Uczymy języka obcego oraz wszystkich zagadnień – pisania, czytania, słuchania oraz przede wszystkim – mówienia, aby nabrać płynności językowej.

Dla kogo kurs językowy w ProfiLingua w Wałbrzychu?

Oferta szkoły ProfiLingua w Wałbrzychu skierowana jest do każdego ucznia, niezależnie od jego wieku i predyspozycji. Cechuje nas profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie, proponując kursy:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym poziomie zaawansowania, dlatego oferujemy zajęcia:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Wałbrzychu?

Zyskujesz większy komfort i swobodę nauki. Dzięki dostępowi do najnowszych materiałów dydaktycznych masz możliwość rozwijania swoich zdolności językowych. Z ProfiLingua osiągniesz zamierzone cele oraz skutecznie nauczysz się języka, a to wszystko w szkole językowej w Wałbrzychu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Kontakt

Adres: Henryka Wieniawskiego 74, 58-309 Wałbrzych


Telefon: 603 110 257, 695 213 692


Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9:00 - 17:00

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe