Niderlandzki dla zaawansowanych

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego dla zaawansowanych?

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego? Z pewnością jego znajomość wyróżni Cię na rynku pracy oraz w życiu prywatnym. Wbrew pozorom niderlandzki jest bardzo prostym językiem. Jeśli chcesz się go nauczyć, zapisz się do ProfiLingua, a my odpowiednio i w stosunkowo krótkim czasie nauczymy Cię języka. Uczymy na każdym poziomie, również w stopniu zaawansowanym, dlatego jeśli chcesz podszkolić się z niderlandzkiego i zdobyć odpowiednią wiedzę, zachęcamy do skorzystania z naszych kursów. Dzięki nauce języków masz szansę zdobyć lepszą pracę, awansować w międzynarodowej firmie, czy podjąć się studiów wyższych na zagranicznych uczelniach. Zachęcamy do nauki niderlandzkiego szczególnie tych, którzy planują wyjechać do innego kraju, np. Holandii lub Belgii, gdzie właśnie porozumiemy się w języku niderlandzkim. Cechuje nas metoda komunikatywna, która uczy języka w oparciu o jego praktyczne zastosowanie, dzięki temu posługiwanie się językiem jest niezwykle proste.

Kurs języka niderlandzkiego dla zaawansowanych

Chcesz uczyć się niderlandzkiego? Nic trudnego! Nasze kursy dopasowaliśmy w taki sposób, aby jego nauka była przede wszystkim skuteczna i przyjemna. U nas możesz uczyć się na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku – w tym również znajdziesz zajęcia dla zaawansowanych. Nasza oferta jest bardzo różnorodna oraz bogata, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym celem jest skuteczna nauka i chęć pomocy w realizacji planów na przyszłość. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów będzie czuwać nad postępami pracy i dołoży wszelkich starań, aby nauka tego języka była prosta.

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego dla zaawansowanych

Nasza szkoła stawia na praktyczną naukę języka niderlandzkiego, aby następnie wykorzystać go podczas rozmów i dyskusji z innymi na co dzień. Dzięki poznaniu języka w stopniu zaawansowanym masz możliwość płynnie posługiwać się niderlandzkim. Szybko i skutecznie przełamiesz barierę językową – już od pierwszych zajęć wyeliminujesz blokadę w mówieniu. Nauczysz się przede wszystkim mówić, czytać, słuchać oraz rozumieć po niderlandzku, aby porozumiewanie się w codziennych i zawodowych sytuacjach nie stanowiło żadnych problemów. Dzięki nam opanujesz naukę niderlandzkiego na odpowiednim poziomie. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua jest niezwykle prosta oraz przyjemna i zapisz się do naszej placówki w już dzisiaj!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe