Nauka duńskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego dla firm?

Dania, podobnie jak większość państw północy to doskonałe miejsce do życia. A co za tym idzie, to również świetny pomysł na biznes, lub pozyskanie duńskich kontrahentów. Aby efektywnie i skutecznie prowadzić rozmowy w języku duńskim, niezbędna będzie znajomość branżowe języka. A to właśnie oferuje kurs językowy dla firm ProfiLingua. Kultura duńska kładzie nacisk na satysfakcję pracownika i tworzenie kreatywnego środowiska pracy. Jeżeli zobaczą, że mają do czynienia z profesjonalistami, będzie do miało bezpośredni wpływ na pozycję marki na międzynarodowym rynku.

Kurs języka duńskiego dla firm

Tworzymy kameralne grupy o trzech poziomach zaawansowania, oferując nasze kursy do różnych grup wiekowych. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych lektorów i native speakerów, ze świadomością, że znajomość duńskiego to ogromny atut. Dlatego starają się możliwie jak najszybciej i jednocześnie w przyjemnej atmosferze nauczać języka metodą komunikatywną.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego dla firm?

Zyskujesz szybką szansę na zaistnienie Twojej firmy na duńskim rynku, pozyskanie Duńczyków jako kontrahentów lub partnerów biznesowych, lub z drugiej strony – możliwość szybkiego zatrudnienia w Danii. Możliwości zawodowe jakie oferuje Skandynawia powinny być impulsem do rozpoczęcia przygody z profesjonalnym językiem duńskim, opartym o specjalistyczne słownictwo branżowe. To prawdopodobnie jedna z lepszych inwestycji we własną przyszłość.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe