Kurs języka chińskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Legnicy?

Zastanawiasz się nad nauką chińskiego lub interesujesz się kulturą tego kraju? Chcesz swobodnie podróżować po Chinach i poznać tamtejszych mieszkańców oraz ich tradycje? Z pewnością do zrealizowania tych celów przyda Ci się znajomość języka chińskiego. To nie tylko możliwość swobodnego podróżowanie czy porozumiewania się z innymi, ale masz także szansę na zawodowy rozwój, ponieważ obecnie chińska gospodarka należy do najszybciej rozwijających się na świecie. Dlatego zapisz się na nasz kurs do ProfiLingua w Legnicy, a przekonasz się, że nauka z nami może być niezwykle przyjemna. Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz szereg materiałów dydaktycznych, dzięki którym poznasz najważniejsze informacje związane z językiem. Zdobędziesz wiedzę, którą łatwo wykorzystasz w praktyce. Specjalizujemy się w metodzie komunikatywnej, która ma na celu wykorzystać język w codziennych sytuacjach. Z naszą pomocą język chiński nie będzie sprawiał Ci żadnych problemów i stanie się zupełnie naturalny.

Kurs języka chińskiego Legnica

W ProfiLingua uczysz się chińskiego na każdym poziomie zaawansowania – od początkującego do bardziej zaawansowanego. Nie mamy również ograniczeń wiekowych, które uniemożliwiałyby naukę w naszej placówce. Dlatego na nasze kursy zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych, którzy wyrażają chęć nauki języka chińskiego. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy kontynuujesz edukację na wyższym poziomie – z nami nauczysz się wszystkich zagadnień w języku chińskim. Przekonaj się o tym, zapisując się na wybrany przez siebie kurs.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Legnicy?

Zapoznamy Cię z najważniejszymi tajnikami języka chińskiego, aby stał on się dla Ciebie zrozumiały zarówno w piśmie, jak i w mowie. Bez trudu porozumiesz się z innymi w życiu codziennym oraz zawodowym. Dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej masz szansę zdobyć najważniejsze informacje w praktycznym znaczeniu. Z pewnością nie będziesz miał problemów, aby przeprowadzić swobodną rozmowę na wiele różnorodnych tematów. Wszystko to za sprawą tego, że nasz kurs obejmuje naukę wielu zagadnień, dlatego zdobędziesz wiedzę, którą wykorzystasz w życiu codziennym. Z nami przełamiesz swoją barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie, dzięki nawiązaniu nowych znajomości. Bez wątpienia uda Ci się osiągnąć wszystkie zamierzone cele.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe