Kurs języka włoskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Legnicy?

Jeżeli pochodzisz z Legnicy lub okolicy, przyłącz się do nauki języka włoskiego w ProfiLingua. Przygotowaliśmy rozmaite kursy dostosowane do potrzeb każdego. Bez względu na Twój poziom umiejętności i dotychczasową styczność z językiem, możesz rozpocząć naukę w naszej szkole. W dzisiejszych czasach najpewniejszą drogą do znalezienia dobrej pracy jest znajomość języków obcych. Rozpoczynając przygodę z językiem włoskim wkraczasz do bezcennego świata smaków, zapachów i przeżyć estetycznych, których próżno szukać gdziekolwiek indziej! Dzięki naszym zajęciom rozwiniesz kompetencje językowe, a to ceniona umiejętność na rynku pracy. Udział w kursie wzbogaci Twoje CV i umożliwi naukę na wyższym poziomie.

Kurs języka włoskiego Legnica

Kursy języka włoskiego w Legnicy dzielą się na rozmaite formy i tryby. Różnorodność naszych uczniów stale motywuje nas do wzbogacania naszej oferty. Chcemy, aby w ProfiLingua każdy znalazł coś dla siebie, co pomoże mu w realizacji planów na przyszłość. Nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy dokładają wszelkich starań, aby podczas zajęć panowała przyjemna atmosfera. Struktura języka włoskiego – szczególnie dla kogoś, kto biegle włada polskim – jest niezwykle prosta! Zajęcia prowadzone są w grupach lub indywidualnie, więc możesz wybrać jaka forma bardziej Ci odpowiada.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Legnicy?

Wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepszy kurs języka włoskiego w Legnicy. Dzięki temu zyskasz szansę na pewniejszą pozycję na rynku pracy. Mogąc swobodnie władać językiem włoskim, podróże staną się jeszcze bardziej wartościowe. Wzmocni się również Twoja pewność siebie i świadomość, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. Inwestycja we własny rozwój opłaca się najbardziej, ponieważ masz gwarancję na widoczne rezultaty. Coraz więcej włoskich przedsiębiorców rozszerza swoją działalność o rynek polski. Zazwyczaj nie znają oni ani angielskiego, ani polskiego – wykwalifikowany tłumacz jest zatem na wagę złota! Nie zwlekaj i już dziś zapisz siebie lub swoje dziecko, na nasze profesjonalne kursy języka włoskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe