Kursy językowe dla dorosłych

Dlaczego warto uczyć się na kursie dla dorosłych?

Kursy językowe dla dorosłych w ProfiLingua są receptą na wszelkie bariery, które napotykasz na drodze do sukcesu w nauce języków obcych. Kierując się naszą wiedzą oraz doświadczeniem stworzyliśmy unikalną metodę Profi. Wykorzystujemy ją na co dzień, aby nauczyć kursantów posługiwania się językiem obcym na najwyższym poziomie. Metoda Profi została zaprojektowana przez naszych doświadczonych specjalistów. Stanowi autorskie połączenie najskuteczniejszych elementów metody komunikacyjnej, metody naturalnej, metody dualnej (zajęcia prowadzone są na zmianę przez lektorów polskich oraz natywnych) oraz metody całkowitego zanurzenia się w języku (immersji).

Dla kogo jest kurs językowy dla dorosłych w ProfiLingua?

Kurs językowy dla dorosłych w ProfiLingua jest dla każdego. Uczymy 16 języków na każdym poziomie zaawansowania. Metoda Profi pomaga w szybkiej nauce nowego języka zarówno początkującym osobom, jak i tym chcącym „wskoczyć” na wyższy poziom. Naszym priorytetem w nauczaniu jest: nacisk na komunikację, „zanurzenie w języku” oraz praca nad wszystkimi umiejętnościami językowymi: mówieniem, rozumieniem ze słuchu, czytaniem i pisaniem.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi dla dorosłych w ProfiLingua?

W ProfiLingua posługujemy się modelem nauki zbliżonym do naturalnego przyswajania języka ojczystego. Taki sposób jest najskuteczniejszy, a także stanowi źródło motywacji do codziennego kontaktu z językiem. W odróżnieniu od tradycyjnych zajęć lekcyjnych oraz innych szkół językowych jesteśmy elastyczni. Twoje oczekiwania są dla nas bardzo ważne, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kursów. Zależy nam na tym, aby każdy kursant miał szansę znaleźć w ProfiLingua kurs dla siebie i dzięki temu mógł cieszyć się swobodną komunikacją w wybranych językach obcych.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe