Nauka angielskiego dla firm

Dlaczego warto uczyć się angielskiego dla firm?

Obecnie kursy językowe dla firm stają się coraz popularniejsze. Coraz więcej przedsiębiorstw rozpatruje oferty szkół językowych, by podszkolić pracowników w języku angielskim. Właściciele firm mają cel podbijać rynki międzynarodowe, a nie jest to możliwe bez znajomości języka. Podstawa może w tej sytuacji nie wystarczać, ponieważ każda branża posługuje się unikalnym słownictwem, którego znajomość jest niezbędna do poprawnej komunikacji.

Kurs języka angielskiego dla firm

Kurs języka angielskiego dla firm jest polecany osobom na stanowiskach kierowniczych, asystenckich, analitykom finansowym, ekonomistom a także wszystkim tym, dla których profesjonalna i językowo poprawna komunikacja w języku angielskim stanowi ważną wartość. Uczestnicząc w kursie nasza szkoła uczy kursantów ja poprawnie władać słownictwem branżowym, by móc czynnie uczestniczyć w spotkaniach biznesowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a grafik jest niezwykle elastyczny dlatego każdy znajdzie ofertę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka angielskiego dla firm?

Przede wszystkim niezwykle cenną umiejętność, jaką jest płynne posługiwanie się specjalistycznymi terminami i zwrotami, konkretnymi dla wybranej branży. Dzięki temu, możliwość kontaktu z klientem lub kontrahentem zagranicznym stanie się możliwa. Klient z pewnością doceni profesjonalizm i zaangażowanie a to zwiększy pozycję marki na rynku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe