Kurs języka norweskiego w Legnicy

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Legnicy?

Norweski stał się obecnie bardzo popularnym językiem ze względu na duże zainteresowanie nie tylko kulturą skandynawską, ale również tym, że chętnie wiele osób wyjeżdża do pracy lub na studia. Znajomość języka norweskiego ułatwia zatem swobodne podróżowanie oraz porozumiewanie się w tym języku. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się norweskiego, zapisz się na nasz kurs do ProfiLingua w Legnicy. Zapoznasz się z najważniejszymi tajnikami gramatyki oraz słownictwa. Nauczysz się również pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po norwesku. Wszystko to za sprawą naszej metody komunikatywnej, która odpowiada za znajomość norweskiego od praktycznej strony. Ponadto do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowana kadra lektorów, która będzie czuwać nad postępami pracy oraz efektami nauki.

Kurs języka norweskiego Legnica

W naszej placówce w Legnicy możesz uczyć się w grupie, indywidualnie lub online – Ty wybierasz, jaka forma zajęć jest dla Ciebie idealna. Zacznij u nas swoją przygodę z językiem od podstaw lub kontynuuj edukację na wyższym poziomie. Wypełnij bezpłatny test norweskiego, aby przekonać się, jaki kurs jest dla Ciebie. Dopasujemy zajęcia pod względem Twoich umiejętności. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł dostosować naukę do swoich obowiązków.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Legnicy?

Z naszej strony gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz szybką naukę na zajęciach. Przede wszystkim nauka norweskiego w ProfiLingua sprawi, że przełamiesz swoją barierę językową i szybko nauczysz się języka. Pomożemy Ci zwiększyć zasób słownictwa oraz wiedzy na temat języka oraz samego kraju, abyś mógł porozumieć się z innymi osobami w pracy, na uczelni, w sklepie czy w urzędzie. Dołożymy wszelkich starań, abyś szybko osiągnął zamierzony cel. Nauka w naszej szkole jest niezwykle przyjemna oraz prosta, o czym przekonasz się już na pierwszych zajęciach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe