1. Poleć kurs ProfiLingua znajomemu - wystarczy, że wypełni formularz po prawej stronie
  2. Upewnij się, że znajomy został zapisany na kurs i wskazał Cię jako polecającego
  3. Odbierz bon sodexo lub rabat 200 zł
  4. Polecaj kursy ProfiLingua kolejnym osobom
  5. Zbierz bonusy aż do 2 000 zł
Im więcej polecasz,
tym więcej zyskujesz!

* Promocja trwa w okresie 26.04.2022r. do 31.12.2022r. i nie łączy się z innymi promocjami. Osoba, która poleci innej osobie grupowy kurs językowy lub pozajęzykowy dostępny w ProfiLingua a w wyniku tego polecenia zostanie zawarta umowa na grupowy kurs językowy lub pozajęzykowy, będzie uprawniona do otrzymania, według swojego wyboru, bonu podarunkowego albo rabatu od ceny katalogowej wybranego grupowego kursu o wartości 200 zł za każdą poleconą osobę. Maksymalna łączna wartość bonów podarunkowych albo rabatu przyznanych jednej osobie wynosi 2000 zł. Bon Podarunkowy uprawnia do wykorzystania w punktach partnerów Sodexo honorujących bonu podarunkowe, lista na https://www.sodexo.pl/lojalnosc/kupony-premiowe/. Szczegóły promocji https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2022/promocja-program-polecen-wiosna-2022.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe