Nauka polskiego dla firm

Dlaczego warto uczyć się polskiego dla firm?

Jeżeli rozważasz zatrudnienie się lub rozpoczęcie działalności na terenie Polski, warto zaznajomić się z specjalistycznym słownictwem. Zyskasz tym samym nie tylko większą szansę na sukces, ale również szacunek specjalistów z branży, którzy docenią trud i wysiłek jaki włożyłeś w naukę. Możliwość swobodnego porozumiewania się z pracownikami i partnerami biznesowymi daje duży komfort psychiczny dla obu stron, pozwala precyzyjniej wyrażać swoje myśli i zacieśniać więzi międzyludzkie. Język firmowy różni się od tego, używanego na co dzień dlatego warto rozważyć wzięcie udziału w kursie przeznaczonym dla firm.

Kurs języka polskiego dla firm

Kurs języka polskiego dla firm przygotowuje przede wszystkim uczestników do wejścia w świat biznesu. Tych, którzy już mają jakąś wiedzę w tym zakresie zapraszamy na kursy o wyższym poziomie zaawansowania. Pod okiem profesjonalnego lektora kursanci przyswoją specjalistyczne słownictwo oraz nauczą się używać go w środowisku gospodarczym i handlowym. Zbudują pewność siebie inscenizując scenki spotkań biznesowych czy rozmów kwalifikacyjnych i będą mieli możliwość sprawdzenia swoich kompetencji podczas publicznych wystąpień.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego dla firm?

Dzięki uczestnictwie w kursie języka polskiego pojawia się szansa na czynne uczestnictwo w spotkaniach biznesowych poprzez wyrażanie swoich spostrzeżeń, prezentowanie statystyk czy proponowanie nowych rozwiązań. Kontakt z klientem stanie się bardziej naturalny, a to wpływa znacząco na odbiór firmy przez innych specjalistów. Przeszkoleni pracownicy świadczą o wysokich kompetencjach firmy i budują profesjonalny wizerunek marki.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając "wyślij" wyrażasz zgodę na kontakt na podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty ProfiLingua. Administratorem przekazanych danych osobowych jest WSiP S.A. Z Informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem https://www.profi-lingua.pl/dane-osobowe.
    Wszystkie kursy językowe