Nauka francuskiego dla firm

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego dla firm?

Dlaczego warto uczyć się francuskiego dla firm? Louis Vuitton, AXA, L’Oréal, Orange, Renault to marki znane na całym świecie. Świadczy to o tym, jak rozbudowany jest francuski rynek pracy w praktycznie każdej dziedzinie. A to wystarczająca zachęta, by otworzyć tam swoją działalność lub zawierać kontrakty międzynarodowe na terenie Francji. Jeżeli jednak chcesz, aby to marzenie stało się prawdą, niezwykle ważna jest nauka branżowego języka. W przeciwieństwie do podstawy, język ten przygotowuje do biegłej komunikacji z użyciem specjalistycznej terminologii używanej w świecie biznesu. Inwestycja w siebie i swoich pracowników zmotywuje Was do samorozwoju a to bezpośrednio przełoży się na pozycję marki na rynku.

Kurs języka francuskiego dla firm

Kursy językowe dla firm cechuje przede wszystkim elastyczny grafik oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dlatego grupy są maksymalnie dwunastoosobowe a uczestniczy mają możliwość poproszenia o prywatną konsultację w razie problemu z konkretnym zagadnieniem. Jego postępy w nauce są stale monitorowane, dzięki czemu zakończenie kursu równa się pełnym opanowaniem prezentowanego materiału.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego dla firm?

Firma, która chce zajmować się międzynarodowym rynkiem, powinna mieć kadrę, która posługuje się językiem w mowie i w piśmie. Kurs języka francuskiego daje możliwość nauki specjalistycznego słownictwa oraz podstawowych zwrotów używanych w świecie biznesu. Dzięki temu, klienci i kontrahenci zauważą wysokie kompetencje firmy i chętniej podejmą współpracę. Umiejętność posługiwania się branżowym francuskim pozwoli na czynny udział w spotkaniach biznesowych, udział w zagranicznych szkoleniach i lepszy kontakt z klientem zarówno drogą elektroniczną jak i podczas spotkań prywatnych.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe