Kurs języka chińskiego w Bielsko-Białej

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Bielsko-Białej?

Nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie chiński jest obecnie jednym z popularnych języków, którymi chętnie posługuje się coraz większa społeczność. Wiele osób również interesuje się kulturą Azjatycką, dlatego nic dziwnego, że wybierają do nauki choćby chiński lub japoński. Jeśli chcesz rozpocząć naukę chińskiego, zapisz się do ProfiLingua w Bielsko-Białej, a przekonasz się, że język ten nie jest wcale trudny do opanowania. Nauczysz się wszystkich zasad językowych, a także zapoznasz się z tajnikami wymowy oraz prawidłowego pisma. Posiadamy doświadczonych lektorów, którzy przedstawią Ci niezbędną wiedzę. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały!

Kurs języka chińskiego Bielsko-Biała

W naszej szkole wszyscy mogą uczyć się języka chińskiego, a szczególnie osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony. Możesz kontynuować naukę chińskiego lub rozpocząć swoją przygodę z językiem zupełnie od początku. Prowadzone przez nas kursy obejmują kilka stopni zaawansowania, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Języki chiński w Bielsko-Białej nauczany jest przez wykwalifikowanych lektorów, dzięki czemu szybko zrozumiesz wymowę, opanujesz czytanie oraz pisanie po chińsku.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Bielsko-Białej?

Zapoznamy Cię z najważniejszymi zasadami wymowy oraz pisma chińskiego, abyś następnie mógł bez trudu porozumieć się z mieszkańcami Chin oraz pozostałymi osobami, które znają ten język. Nabyte umiejętności przydadzą Ci się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze kursy obejmują zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, dlatego z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiednie lekcje, dzięki którym poznasz chiński przede wszystkim od strony praktycznej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe